Shanguy jakiego nie znacie! Twórcy hitu Kalima Minou w szczerym wywiadzie [WIDEO]

2021-04-02 16:14
Shanguy z premierowym utworem na przełomie maja i czerwca! Kiedy dokładnie? [WYWIAD]
Autor: Radio ESKA / Magic Records Poland Shanguy z premierowym utworem na przełomie maja i czerwca! Kiedy dokładnie? [WYWIAD]

Shanguy, znany z takich megahitów, jak chociażby La Louze, czy King Of The Jungle, oczarował słuchaczy utworem Kalima Minou. Kolektyw cieszący się niezwykłą popularnością w naszym kraju, może poszczycić się już 70-milionami wyświetleń na YouTube, 42-milionami streamów na Spotify, czy 7-milionami na Shazamie. Artyści zapewniają, że nie zwolnią tempa i już planują kolejne premiery.

Shanguy produkuje muzykę na pograniczu: pop, dance-pop, electronic, indie folk, reggae I house. Ich pierwszy utwór La Louze był najczęściej granym utworem w polskich stacjach radiowych w 2018 roku. Znalazł się również na listach przebojów we Włoszech, Rosji i Francji. W 2019 roku grupa postanowiła zremiksować utwór Time od Viki Gabor. Następnie wystąpiła na Polsat SuperHIt Festiwal 2019 w Operze Leśnej w Sopocie. 26 lutego 2021 roku zespół wydał singiel Kalima Minou, stworzony we współpracy z Markiem Neve. Jako pierwsi Kalima Minou poznaliście, tylko na ESKA.pl. Już wtedy czuliśmy, że to będzie HIT.

Jakie plany muzyczne na rok 2021 rok ma grupa Shanguy? Zobaczcie cały wywiad Kasi Węsierskiej z francusko-włoskim zespołem.

Shanguy zdradza swoje plany na rok 2021. Zobaczcie wywiad z gwiazdami
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze