Selena Gomez w Hotel Transylwania 2. Sountrack do animacji na ESKA.pl

2015-10-09 11:55
Zwiastun filmu Hotel Transylwania 2
Autor: fot. YouTube Selena Gomez w Hotel Transylwania 2. Sountrack do animacji na ESKA.pl

Hotel Transylwania 2, to najchętniej oglądany film w USA. Teraz trafi do polskich kin! Przygody hrabiego Drakuli i jego 118-letniej córki Mavis wzbogacone są o hitową ścieżkę dźwiękową! Posłuchaj tych numerów i sprawdź czy je znasz na Eska.pl

Selena Gomez w Hotel Transylwania 2, czy jest także na ścieżce dźwiękowej filmu? O tym dowiecie się w dalszej części artykułu! Na pewno na muzyce, jak i Amerykanie na filmie się nie zawiedziecie. Na pewno Selene zobaczymy w obsadzie tej ekranizacji. Oprócz niej swojego głosu użycza: Adam Sandler, Andy Samsberg, Kevin James i między innymi Mel Brooks. W trzy dni film zarobił 47 milionów dolarów! Być może jakiś wpływ na to miała muzyka? 

Hotel Transylwania 2 - polska premiera kinowa

Produkcje wyreżyserował Genndy Tartakovsky. Już wiemy, że powstanie trzeci film z cyklu "Hotel Transylwania", jednak już z zupełnie nowym reżyserem bowiem Tartakovsky zapowiedział, że nie będzie mógł wrócić do obowiązków, które pełnił na planie tego tytułu. W Polsce animacje będziemy mogli oglądać już od 9 października 2015 roku. Poznamy wówczas przygody hrabiego Drakuli i jego 118-letniej córki Mavis. Rodzina wspólnie prowadzi tytułowy hotel. Co z tego wyniknie? Sprawdźcie sami? 

Hotel Transylwania 2 soundtrack:

Fani dobrej muzyki z pewnością zostaną zaciekawieni tą kinową premierą. A to dlatego, że film promuje kilka świetnych utworów. Być może to właśnie one pozwoliły filmowi osiągnąć nieprawdopodobne zyski. Spójrzcie na ścieżkę dźwiękową filmu Hotel Transylwania. Te hity z pewnością znacie z anteny Radia Eska!

Fifth Harmony - I'm In Love With a Monster

 

Flo Rida feat. Sage The Gemini & Lookas - GDFR 

 

Lady Gaga - Born This Way

 

Alesso feat. Roy English - Cool 

 

G.R.L. - Vacation

 

Fifth Harmony feat. Kid Ink - Worth It 

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze