Selena Gomez w filmie Uprowadzona? Zobacz nagranie video! Czy Selena będzie znów aktorką?

2015-10-15 17:09

Selena Gomez w filmie Uprowadzona? Zobacz jak wokalistka ćwiczy do jednej z najsłynniejszych scen z filmu. W programie The Tonight Show zgodziła się na taki eksperyment i wypadł... no właśnie sami oceńcie jej aktorskie zdolności.

Selena Gomez w filmie Uprowadzona? Ponieważ ma za sobą spore doświadczenie aktorskie (co widać w jej teledyskach) to może być dobry pomysł. O nowym filmie z serii Uprowadzona na razie nie słychać ale Selenę Gomez jako aktorkę zobaczycie na śmiesznym filmiku z The Tonight Show. Jimmy Fallon zmierzył się z nią w grze polegającej na naśladowaniu tego co się usłyszy - tekstu albo piosenki.  Zobaczcie na co trafiła Selena!

Selena Gomez - Uprowadzona?

Jednym z tekstów, do których musiała zagrać Selena Gomez był jeden z najsłynniejszych tekstów z Uprowadzonej, ten kiedy Liam Neeson obiecuje porywaczom córki że ich złapie i zabije. Ten, który stał się popularnym memem w sieci. Zobaczcie na filmie na dole strony jak sobie poradziła.

Selena Gomez - Same Old Love

Na koniec Selena i Jimmy zrobili razem szybki lipsync do jej piosenki Same Old Love - posłuchajcie jej w tym nietypowym wykonaniu, a jak wam się spodoba - macie cały numer do posłuchania! Tekst Same Old Love Seleny Gomez znajdziecie na ESKA.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze