Selena Gomez podśpiewująca hit Justina Biebera. Nowe wideo bawi internautów!

2019-11-18 9:28 RW
Selena Gomez podśpiewująca hit Justina Biebera. Zabawna odsłona Lose You To Love Me
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Selena Gomez podśpiewująca hit Justina Biebera. Zabawna odsłona Lose You To Love Me

Selena Gomez powróciła na rynek z mocnym uderzeniem. Wypuściła dwie piosenki, które od razu spotkały się z pozytywną reakcją fanów i krytyków muzycznych. Wiele osób stwierdziło, że w utworze Lose You To Love Me, artystka śpiewa o skończonej miłości do Justina Biebera. Sytuację wykorzystał autor kanału Without Music, który przedstawił ten sentymentalny kawałek bez dźwięku. Zobaczcie sami, sprawdzając zabawne nagranie wideo, na ESKA.pl

Selena Gomez zrobiła ogromną niespodziankę swoim fanom i w dwa dni wypuściła dwie piosenki. Chodzi o singiel Look At Her Now i Lose You To Love Me. Właśnie ten drugi tytuł wzbudził większe emocje i zainteresowanie, ponieważ bezpośrednio dotyka on tematu nieszczęśliwej miłości do Justina Biebera. Autor kanału Without Music, w żartobliwy sposób pokazał, co mogło się dział na planie teledysku Lose You To Love Me. Selena Gomez na początku podśpiewuje: is it too late now to say sorry?, czyli słowa hitu Sorry, Justina Biebera. Chwilę później śpiewa swój sentymentalny utwór, za sprawą którego rozlicza się ze swoją wielką miłością. W prześmiewczym filmiku, co jakiś czas rozprasza ją kanadyjski wokalista, który głośno puka w drzwi i prosi, by je otworzyła. Rozśmieszyło to internautów, którzy swoje opinie zostawili pod wideo na YouTube. Piszą, że Justin Bieber zapewne do dziś stoi za zamkniętymi drzwiami i błaga wokalistkę o przebaczenie. Twórcy parodii zaznaczyli, że uznali za odpowiednie - przedstawienie w taki sposób również innych, byłych chłopaków wokalistki. Rozpoznacie wszystkich?

Zobacz: Billie Eilish - teledysk BEZ MUZYKI zaskakuje. Można się przestraszyć!

Lose You To Love Me bez muzyki - nowa wersja

Twórcy bijącego rekordy popularności kanału Without Music w serwisie YouTube po raz kolejny stanęli na wysokości zadania. Podobnie, jak fani Seleny Gomez, którzy poprosili o stworzenie parodii Lose You To Love Me bez muzyki. Autorzy podeszli do klipu artystki z dużym dystansem i humorem, o czym możecie się przekonać poniżej.

Nie jest to pierwsza przeróbka hitu Seleny bez dźwięku. Wcześniej przerabiano już teledysk Fetish oraz Taki Taki, w którym artystka pojawiła się gościnnie. Without Music mają też na koncie akustyczną wersję hitu It Ain't Me. 

Najnowsze