Selena Gomez - NOWY ALBUM! Przeciek ujawnia szczegóły

2018-07-03 15:08
Selena Gomez - NOWY ALBUM! Przeciek ujawnia szczegóły
Autor: fot./screen/youtube.com/Selena Gomez Selena Gomez - Good For You

Ten przeciek szczególnie ucieszy fanów Seleny Gomez. Wygląda na to, że już niedługo będą mogli posłuchać nowego albumu wokalistki! Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Selena Gomez swój ostatni album zatytułowany Revival wydała w 2015 roku. Piosenki takie jak Hands to Myself, Same Old Love, czy Good For You, które znalazły się na tamtym krążku, potwierdziły klasę Seleny. Nic więc dziwnego, że fani tak niecierpliwie czekali na kolejną płytę. Wygląda na to, że w końcu się doczekają! Na Twitterze pojawił się przeciek mówiący o tym, że nowy album Seleny Gomez zostanie wydany już niedługo!

Selena Gomez w horrorze. Gdzie ją zobaczymy?

Kiedy nowy album Seleny Gomez?

O tym, że Selena Gomez pracuje nad nową płytą, mówiło się już od jakiegoś czasu. Premiera piosenki Back To You jeszcze bardziej rozbudziła apetyty fanów na nową muzykę wokalistki. Wiele osób spodziewało się, że po publikacji utworu pojawią się jakieś szczegóły dotyczące płyty. Oficjalnych wiadomości jednak nie było. Dopiero przeciek rzucił więcej światła na datę premiery nowego albumu Seleny Gomez.

Hung Vanngo – osobisty makijażysta gwiazdy, w jednej z rozmów na Twitterze wyjawił, że nowa płyta Seleny Gomez będzie miała swoją premierę jeszcze jesienią 2018! Warto czekać - brzmi hasztag, który dodał do swojej wiadomości.

Ten przeciek to rewelacyjna informacja dla wszystkich fanów Seleny Gomez, którzy nie mogą się doczekać nowych piosenek. Co usłyszymy na płycie? Przekonamy się prawdopodobnie już niedługo.

Adele wraca! Wyciekł TYTUŁ PIOSENKI i informacje o płycie

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze