Sebastian Fabijański - Maffashion

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Sebastian Fabijański nagrał klip z byłym Maffashion. "Rozpadam się na kawałki"

2023-12-10 10:18

Sielanka w życiu miłosnym to zapewne marzenie Maffashion, która od wielu miesięcy wzywana jest do tablicy w związku z jej byłym partnerem Sebastianem Fabijańskim. Choć ta zdecydowała całkowicie odciąć się od aktora i ułożyć życie u boku Mateusza, to nie wszystko poszło zgodnie z planem. Ich głośne rozstanie kolejny raz wywołało medialną aferę. Blu3aby przeprosił Sebastiana i postanowił połączyć siły. Julia nie ukrywa, że wiadomość o współpracy mocno się na niej odbiła.

Niestety, Julia Kuczyńska zdecydowanie nie należy do gwiazd, które mają spokojne życie miłosne. Jej głośne rozstanie z Sebastianem Fabijańskim oraz liczne komentarze jej byłego dotyczące prywatnych spraw to temat, który nieustannie elektryzuje całą Polskę. Choć mogłoby wydawać się, że Maffashion, po wielu ciężkich miesiącach, w końcu odnalazła szczęście u boku Blu3aby to sprawy nie do końca potoczyły się pomyślnie. Choć gwiazda, od początku relacji z starała się trzymać swoje życie prywatne z dala od blasków fleszy i kamer, to wieść o rozstaniu z początkującym raperem szybko dotarła do jej fanów. Na początku października jej były partner oficjalnie ogłosił rozstanie, a także zwrócił się do Sefastiana Fabijańskiego odnosząc się do informacji krążących po sieci.

Mateusz uważa, że najbardziej zabawne jest to, że ten »zły« Fabijański wydaje się nie być tym, kim Julka próbowała wmówić mu, że jest. W związku z tym, że ślepo powielałem tę negatywną narrację przeciwko Sebastianowi, czuję, że powinienem o tym wspomnieć, a nawet przeprosić - napisał na swoim Instagramie.

Teraz okazuje się, że panowie postanowili połączyć siły i nagrali wspólny teledysk do nowego numeru aktora.

WERSOW O SWOJEJ PRZEMIANIE (O PIOSENCE "NIE WYPADA", FRYZURZE, DZIECIACH, FRIZIE I ŚWIĘTACH)

Sebastian Fabijański - Blu3aby

Niespodziewana współpraca byłych partnerów influencerki z pewnością w ekspresowym tempie dotarła do Julii. Sebastian Fabijański nagrał nowy numer "SZATAP", do którego teledysk nakręcił Mateusz Blu3aby. Taki obrót spraw mocno dotknął Maffashion, która postanowiła wydać oświadczenie.

Chciałabym, abyście wiedzieli... źle to znoszę psychicznie. Portale - proszę, nie mieszajcie do tych rewelacji mojego synka. Nie wspominajcie o nim! Nie łączcie nas z życiem i zabawami tamtych dwóch. Chcecie to przeczytać? Ok! Nie daję sobie z tym rady. Może samodzielnie byłabym odporniejsza. Ale nie jako matka. Tu rozpadam się na kawałki

Do współpracy Sebastiana i Mateusza odniosła się również ceniona stylistka gwiazd - Karolina Gromadzka.

Bardzo mi przykro, Julia. Narcyz i jego latająca małpa próbują cię uciszyć, chociaż nic nie mówisz...