Saszan - płyta Hologram online! Na albumie Michał Szczygieł i Wac Toja! [PIOSENKI]

i

Autor: Universal Music Polska

Saszan - płyta Hologram online! Na albumie Michał Szczygieł i Wac Toja! [PIOSENKI]

2018-10-17 15:17

17 października do sklepów i serwisów cyfrowych trafił drugi album studyjny Saszan. To powrót w nowej, dojrzalszej wersji. Na krążku zatytułowanym Hologram znalazło się 11 utworów, w tym dwa duety. Sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl

Nowości Muzyczne 2018: Saszan zadebiutowała w 2014 roku, przyciągając do siebie rzesze nastolatków. Teraz 24-letnia wokalistka powraca w nowej, dojrzalszej wersji. Jako inspiracje muzyczne wymienia The Weeknd, Royksopp i Daft Punk. Pierwszym singlem z płyty był utwór 8 miejsc, kolejnym - znanym z preselekcji Eurowizji - Nie chcę ciebie mniej.

Hologram - płyta Saszan online

Hologram to spójny pop w mocno elektronicznej wersji. Na krążku znajdziemy zarówno dynamiczne, imprezowe brzmienia, jak i klimatyczne ballady. Autorką wszystkich tekstów jest Saszan. Do współpracy artystka zaprosiła rapera Wac Toja oraz finalistę Voice of Poland - Michała Szczygła.

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

Już na początku listopada artystka przedstawi swój najnowszy klip. Fani będą mieli okazję przekonać się, który z gości zaproszonych na album pojawi się w teledysku.

Saszan - piosenki na płycie Hologram

Jakie utwory znalazły się na drugim albumie wokalistki? Oto pełna tracklista:

 1. Ostatni Raz
 2. Nie Chcę Ciebie Mniej
 3. Słońce Nocą
 4. Do Mnie Mów
 5. Zabierz Mnie Stąd feat. Wac Toja
 6. Remedium
 7. Miałeś Tylko Być
 8. Widzę Tylko Nas
 9. Wystarczy feat. Michał Szczygieł
 10. 8 Miejsc
 11. Zorza