Sarsa - Zapomnij mi w internecie: czy płyty Sarsy Markiewicz będzie można posłuchać online?

2015-08-28 12:00
Sarsa
Autor: fot. WBF Sarsa

Płyta Sarsy Markiewicz Zapomnij mi premierowo trafi do sprzedaży 28 sierpnia 2015 roku. W związku z premierą płyty Sarsy sprawdzamy, czy Zapomnij mi w internecie będzie do posłuchania legalnie i za darmo. Cała płyta Sarsy Zapomnij mi online może oznaczać prawdziwy hit sieci!

Płyta Sarsy Markiewicz Zapomnij mi to długo wyczekiwany moment w karierze aktualnie chyba jednej z najgorętszych postaci na polskim rynku muzycznym. Debiutancki album Sarsy Zapomnij mi z pewnością będzie sprzedażowym sukcesem i 28 sierpnia 2015 roku Tygrysy Sarsy - tak nazywa się fandom artystki - szturmem ruszą po longplay. Pozostaje pytanie, czy pierwszą płytę Sarsy w internecie będzie można posłuchać w całości legalnie i za darmo. W taki sposób można cieszyć uszy dwoma singlami z Zapomnij mi, czyli Naucz mnie i Indiana. Piosenki są bowiem dostępne m.in. na YouTube czy też w Spotify.

Sarsa - Zapomnij mi online

I jak się okazuje, płyta Sarsy Zapomnij mi online to plan wcielony w życie. Mało prawdopodobne jest, że cały album Sarsy Markiewicz trafi na YT, ale w przypadku dostępności krążka w serwisach streamingowch sytuacja rysuje się już nieco inaczej. Trzykrotnie nominowana do ESKA Music Awards 2015 gwiazda zdecydowała się udostępnić swoje wydawnictwo w serwisie WiMP/Tidal, gdzie przez pierwsze 30 dni w ramach testów możemy bez dodatkowych opłat cieszyć się Zapomnij mi.


Sarsa królową sieci?

Wszystko wskazuje na to, że Sarsa w internecie po prostu rządzi. Teledysk do Naucz mnie do końca sierpnia 2015 roku obejrzano ponad 24 miliony razy a fanów artystki na Facebooku przybywa z dnia na dzień. To wszystko mówi samo za siebie.

>> Koniec świata - wrzesień 2015: asteroida zagrożeniem dla Ziemi?

JB

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze