Sarsa Indiana

i

Autor: wbf Sarsa Indiana - nowa piosenka wokalistki zaliczy swoją premierę już w sierpniu

Sarsa Markiewicz: Indiana - nowy teledysk od nominowanej do EMA 2015 wokalistki!

2015-08-13 18:04

Sarsa Markiewicz ujawnia kolejny singiel z nowej płyty zatytułowanej Zapomnij Mi. Tym razem do sieci trafi kawałek Indiana! Zobacz najnowszy teledysk Sarsy Markiewicz i sprawdź, czy ma szansę powtórzyć sukces Naucz Mnie!

Sarsa Markiewicz - Indiana to nowa piosenka nominowanej do EMA 2015 wokalistki. Znamy datę premiery nowego kawałka. Premiera Indiany została zapowiedziana na 13 sierpnia 2015 roku (tuż po opublikowaniu klipu umieścimy go poniżej tego artykułu). Indiana to trzeci po Naucz Mnie i Chill singiel z nadchodzącej płyty piosenkarki. Zapomnij Mi będzie debiutanckim albumem Sarsy, który do sprzedaży trafi już pod koniec wakacji 2015 roku. Czy to oznacza, że premiera nowej płyty zbiegnie się z występem Sarsy na Eska Music Awards 2015 - bardzo prawdopodobne! 

Kim jest Sarsa Markiewicz?

Rozpoznawalność przyniósł jej udział w programach typu talent show. Swoich sił próbowała w Must Be The Music, X Factor i The Voice of Poland. W tym ostatnim dostała się do półfinału, jednak w nim nie wystąpiła z powodu wypadku, jakiemu uległa w tym czasie. Co jeszcze wiemy o Sarsie? Pochodzi ze Słupska, ma 26 lat i kocha muzykę. Jest nie tylko wokalistką, ale także kompozytorką i autorką tekstów, gra na wielu instrumentach. Z wykształcenia jest muzykoterapeutką, która pracuje z upośledzonymi dziećmi. Prawdziwe imię Sarsy to Marta. 

>> WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM!

Polub fanpage Radia ESKA na Facebooku i zobacz Jankesa śpiewającego „Thank You Very Much” w sukni Margaret na gali ESKA Music Awards 2015! 

 

Sarsa Markiewicz na ESKA Music Awards 2015

Sarsa w tegorocznej edycji EMA 2015 jest nominowana aż w trzech kategoriach: Najlepszy Hit, Najlepsza Artystka i Najlepszy Radiowy Debiut. O tym, czy dostanie statuetkę EMA 2015 zdecydują słuchacze Radia Eska w głosowaniu na stronie ESKA Music Awards 2015. Wiadomo jednak, że jej kariera jest warta obserwowania. 13 sierpnia do dotychczasowych piosenek Sarsy dołączyła Indiana. Utworu możecie posłuchać poniżej: 

 

deri