Sarsa, Alesso i Loud Luxury w New Music Friday w Radiu ESKA!

2018-08-31 12:13
Sarsa, Alesso i Loud Luxury New Music Friday w Radiu ESKA!
Autor: fot. okładki płyt New Music Friday

Prezentujemy najświeższe piosenki waszych ulubionych wykonawców! Na ESKA.pl przekonacie się, kogo usłyszycie premierowo na antenie Radia ESKA w ramach New Music Friday.

New Music Friday w Radiu ESKA 31 sierpnia 2018 to premiery utworów waszych ulubionych gwiazd na koniec wakacji! Nowe piosenki, które zaprezentujemy na antenie, będą was ładowały pozytywną energią przez cały dzień! Dziś usłyszycie 3 premierowe kawałki! Swoje nowe piosenki zaprezentuje Sarsa, Loud Luxury i  Alesso!

Nowe hity Radio ESKA - premiery 31.08.2018

Bądźcie na bieżąco z nową muzyką i włączcie Radio ESKA 31.08.2018! Premierowe utwory, które dziś usłyszycie, to piosenki waszych ulubionych gwiazd! Z Sarsą, Alesso i Loud Luxury zakończenie wakacji będzie bardzo bardzo przyjemne! Oto nowości, które wyemitujemy na antenie Radia ESKA:

  • Loud Luxury - Love No More
  • Sarsa - Zakryj
  • Alesso - Remedy

Na rynku muzycznym pojawiły się również inne nowości! Gorąco polecamy wam między innymi piosenkę Krawiec do Filipa Lato, Jeden dzień autorstwa Marty Gałuszewskiej czy kawałek First Time nagrany przez Liama Payne'a i French Montana.

Pamiętajcie o tym, że najgorętsze hity w Polsce poznacie w każdą niedzielę od godziny 16 w Podwójnej Gorącej 20 Radia ESKA.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze