Sara James

i

Autor: TRICOLORS/East News

Sara James spełniła swoje wielkie marzenie! Fani skaczą z radości razem z nią

2021-11-29 9:11

Sara James staje się coraz bardziej popularna. To wszystko przez miano reprezentantki Polski na Eurowizji Junior 2021, ale także marzenie, które udało jej się niedawno spełnić. Fani skaczą radości, podobnie jak artystka! O co dokładnie chodzi? Sara James dzieli się swoim szczęściem z innymi!

Sara James to 13-letnia artystka, o której dowiedziało się większość osób poprzez program The Voice Kids. To właśnie tam dziewczyna pokazała na co ją stać i jak wielki ma talent. Oczywiście nie mogło być inaczej. Sara stała się zwyciężczynią czwartej edycji, a już 19 grudnia będziemy kibicować jej podczas Eurowizji Junior 2021. Sara James wystąpi na wielkiej scenie w Paryżu w La Seine Musicale, gdzie zaprezentuje się z piosenką Somebody. Na scenie będzie towarzyszyć jej między innymi uczestniczka You Can Dance. Nowa Generacja - Amelia Otremba. Choć przygotowania do Konkursu Piosenki dla Dzieci trwają, to Sara James nie zatrzymuje się ani na chwile. Niedawno pochwaliła się światu swoją nową, a w dodatku debiutancką EP-ką, na której znajdują się cztery utwory. Internauci mogli do tej pory słuchać kawałków w serwisach streamingowych i na YouTube (bez teledysków) jednak niebawem się to zmieni!

Sara James - wywiad z reprezentantką Polski na Eurowizję Junior 2021!

Sara James - EP-ka Jak co roku

Mini album Sary James już niebawem trafi do sprzedaży. Fani nastoletniej artystki będą mogli zakupić schludnie wydaną świąteczną EP-kę "Jak co roku" wraz z autografem młodej gwiazdy. Sprzedaż rusza 3 grudnia 2021 roku, a płyty 13-latki będą dostępne w sklepach Empik oraz na stronie internetowej empik.com. Znajdują się na niej cztery kawałki - tytułowy Jak Co Roku, przy którym pracowali Duit, Igor Herbut i Karolina Kozak, a także trzy kolejne - Rockin' Around The Christmas Tree, Merry Xmas Everybody oraz Idą Święta. To jednak nie koniec niespodzianek! Okazuje się, że tytułowy singiel doczeka się w końcu klipu, a jego oficjalna premiera będzie miała miejsce na kilka dni przed sprzedażą mini płyty. My już nie możemy się doczekać, a Wy? Fani skaczą z radości! Podobnie oczywiście jak Sara - spełniło się jej kolejne marzenie! :)

Sonda
Czy Sara James ma szansę wygrać Eurowizję Junior 2021?