Sara James mocno się rozczuliła! Jej mała fanka zaśpiewała eurowizyjne Somebody

2022-03-29 9:38
Sara James
Autor: Dawid Ziemba

Małe dzieci to sama słodycz i co ciekawe, na własnej skórze przekonała się o tym Sara James. Jej mała fanka rozczuliła nie tylko młodą artystkę, ale także cały internet! Powód? To wszystko przez numer Somebody, który zaśpiewała razem ze swoją mamą. Nic bardziej słodkiego dziś nie zobaczycie - to zdecydowanie nowy hit sieci!

Odkąd Sara James wyszła na scenę The Voice Kids 4 podczas Przesłuchań w Ciemno, jej kariera idzie do przodu niczym burza! Co chwilę nowe osiągnięcia, piosenki i oczywiście coraz większe grono wiernych fanów. Dziś ma za sobą wiele spełnionych marzeń, jak wygrana najlepszego, muzycznego programu dla dzieci, a także zajęcie drugiego miejsca w Paryżu na Eurowizji Junior 2021. Choć Sara była o krok od wygranej, to wiele osób i tak uważa ją za zwyciężczynię głośnego konkursu. Jej eurowizjna piosenka Somebody, odkąd pojawiła się w sieci i wielu rozgłośniach radiowych w tym w Radiu Eska, jest totalnym hitem, dlatego nie ma się co dziwić, że w sieci co chwilę pojawiają się jej covery. Ten najnowszy rozbił bank i skradł serca tysięcy osób - w tym samej Sary James!

Sonda
Instagram, TikTok czy Facebook - z której apki korzystasz najczęściej?

Somebody śpiewane przez 3-latkę

Sara James rozczuliła się na maxa, a to wszystko przez Carmen, która w 2022 roku skończy 3 latka. Dziewczynka bez żadnego ale jest królową polskiego TikToka przez muzyczne występy ze swoją mamą - Leną Olszewską. Dziewczyny dają czadu, a ich każdy filmik zamieszczony w aplikacji, zalewany jest tysiącami lajków i komentarzy. Tym razem Lena i Carmen zaśpiewały eurowizyjny numer Sary James - Somebody i wyszło im to genialnie. Słodka kruszynka ponownie skradła całe show, a Sara mocno się rozczuliła!

My heart is melting 💓💓💓🥺🥺

Taki komentarz zamieściła Sara James pod nagraniem na tiktoku @olsz_lena. Jeśli chcecie zobaczyć i usłyszeć najsłodsze nagranie, koniecznie zerknijcie na wideo poniżej. Mała Carmen dała czadu!

Wywiad Sara James Preselekcje Eurowizja 2022
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze