Sara James kontynuuje swoją drogę Na Sam Szczyt. Nowa piosenka dowodem

i

Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Sara James kontynuuje swoją drogę Na Sam Szczyt. Nowa piosenka dowodem

Sara James kontynuuje swoją drogę Na Sam Szczyt. Nowa piosenka dowodem

2022-05-13 17:33

Odkąd tylko Sara James pierwszy raz dała się poznać szerokiej publiczności, jej kariera to nieustające pasmo sukcesów. Młoda wokalistka w pełni wykorzystuje swoje pięć minut i niedługo po premierze swojego ostatniego singla Nie Jest Za Późno, wraca do słuchaczy z kolejnym solowym utworem - Na Sam Szczyt.

Najnowsza piosenka Sary James 2022 to luźna opowieść o jej codzienności, pełnej przygód, wyzwań i świadomego dążenia do spełniania swoich marzeń, zawsze patrząc pozytywnie na otaczającą rzeczywistość. Utwór zdecydowanie wyróżnia się swoim energetycznym brzmieniem i odważnym połączeniem rozmaitych dźwięków. Sara zawsze podkreśla swoją miłość do wszelkich gatunków muzycznych, toteż nie powinno dziwić, że Na Sam Szczyt nieco odbiega od dobrze znanych Somebody i Nie Jest Za Późno, ukazując różnorodność stylów, jakie wokalistka planuje odkrywać w swoich utworach.

O której godzinie występ Polski na Eurowizji 2022? Kiedy Ochman? [GODZINA]

EUROWIZJA - Krystian Ochman po awansie

Sara James - piosenka Na Sam Szczyt

Nie mam zazdrości, gdy ktoś chwyta ten sam cel, po prostu wtedy razem w górę na sam szczyt - śpiewa Sara w najnowszym singlu, tym samym zachęcając także innych do spełniania swoich marzeń, lecz bez zazdrości i wzajemnej rywalizacji. Podobnie jak w poprzednich piosenkach, także w tej dominuje pozytywny przekaz, na którym zawsze bardzo zależy młodziutkiej wokalistce.

Krystian Ochman - wiek, rodzina, wzrost, dziewczyna, dziadek, Eurowizja, pochodzenie

Utwór Na Sam Szczyt jest już dostępny we wszysktich serwisach streamingowych. Do piosenki powstał także lyric video, dostępny na kanale wokalistki.