Sara James kontynuuje swoją drogę Na Sam Szczyt. Nowa piosenka dowodem

2022-05-13 17:33
Sara James kontynuuje swoją drogę Na Sam Szczyt. Nowa piosenka dowodem
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Sara James kontynuuje swoją drogę Na Sam Szczyt. Nowa piosenka dowodem

Odkąd tylko Sara James pierwszy raz dała się poznać szerokiej publiczności, jej kariera to nieustające pasmo sukcesów. Młoda wokalistka w pełni wykorzystuje swoje pięć minut i niedługo po premierze swojego ostatniego singla Nie Jest Za Późno, wraca do słuchaczy z kolejnym solowym utworem - Na Sam Szczyt.

Najnowsza piosenka Sary James 2022 to luźna opowieść o jej codzienności, pełnej przygód, wyzwań i świadomego dążenia do spełniania swoich marzeń, zawsze patrząc pozytywnie na otaczającą rzeczywistość. Utwór zdecydowanie wyróżnia się swoim energetycznym brzmieniem i odważnym połączeniem rozmaitych dźwięków. Sara zawsze podkreśla swoją miłość do wszelkich gatunków muzycznych, toteż nie powinno dziwić, że Na Sam Szczyt nieco odbiega od dobrze znanych Somebody i Nie Jest Za Późno, ukazując różnorodność stylów, jakie wokalistka planuje odkrywać w swoich utworach.

O której godzinie występ Polski na Eurowizji 2022? Kiedy Ochman? [GODZINA]

EUROWIZJA - Krystian Ochman po awansie

Sara James - piosenka Na Sam Szczyt

Nie mam zazdrości, gdy ktoś chwyta ten sam cel, po prostu wtedy razem w górę na sam szczyt - śpiewa Sara w najnowszym singlu, tym samym zachęcając także innych do spełniania swoich marzeń, lecz bez zazdrości i wzajemnej rywalizacji. Podobnie jak w poprzednich piosenkach, także w tej dominuje pozytywny przekaz, na którym zawsze bardzo zależy młodziutkiej wokalistce.

Krystian Ochman - wiek, rodzina, wzrost, dziewczyna, dziadek, Eurowizja, pochodzenie

Utwór Na Sam Szczyt jest już dostępny we wszysktich serwisach streamingowych. Do piosenki powstał także lyric video, dostępny na kanale wokalistki.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze