Sara Egwu-James wraca na scenę! Już niedługo zaśpiewa z uczestnikiem The Voice Kids!

2021-07-05 11:09
Sara Egwu-James w finale The Voice Kids 4! Jej głos podbija świat
Autor: Natasza Młudzik / TVP Sara Egwu-James w finale The Voice Kids 4! Jej głos podbija świat

The Voice Kids to kopalnia młodych talentów, a dowodem na to są młodzi artyści, którzy po programie zdobyli rozgłos i spełniają swoje muzyczne marzenia. Jedną z takich osób jest właśnie Sara Egwu-James, która zwyciężyła czwartą edycję programu dla dzieci. Teraz dziewczyna nie tylko prężnie działa w social mediach, ale szykuje też dla swoich fanów muzyczną niespodziankę!

Sara Egwu-James to dziewczyna o wielkim głosie, która wygrała czwarta edycję The Voice Kids. Od Przesłuchań w Ciemno zrobiło się o niej naprawdę głośno, a w dodatku każdy wie, że na tym się nie skończy. Dziś nastolatka działa prężnie w internecie jako inspiracja dla wielu polskich nastolatek, a w dodatku już kilka razy wystąpiła w telewizji zachwycając widzów barwą swojego głosu. Sara to mała, a w dodatku polska wersja Whitney Houston, która ma przed sobą świetlaną przyszłość nie tylko w branży muzycznej, ale także w świecie show-biznesu. Co ciekawe, internauci uwielbiają śledzić jej życie na Instagramie i z niecierpliwością czekają na muzyczne nowości. Czy niespodzianka nadchodzi właśnie wielkimi krokami? Jedno zdjęcie zamieszczone w social mediach, zdradziło fanom artystki bardzo wiele!

Sara Egwu-James - jak wyglądała jej droga do zwycięstwa?

Sara Egwu-James - nowa piosenka

Sara Egwu-James to bez żadnego ale muzyczne odkrycie 2021 roku. Odkąd wygrała The Voice Kids 4, fani z niecierpliwością czekają na rozwój jej kariery, a także na muzyczne nowości. Teraz okazuje się, że nastolatka przygotowuje bombową niespodziankę, a wiele osób podejrzewa, że będzie to właśnie piosenka. Co na to wskazuje? Oczywiście fotografia, która pojawiła się na jej prywatnym Instagramie @sarajej. Na zdjęciu jest oczywiście zwyciężczyni The Voice Kids 4, ale także Kuba Szmajkowski, który dał się poznać wszystkim w pierwszej edycji muzycznego show. Fani wyczuwają duet nie bez przyczyny i już nie mogą się go doczekać! Co ciekawe, do zdjęcia artystów została przypięta lokalizacja studia nagraniowego, która jasno wskazuje na to, że właśnie w tym miejscu pracowali nad niespodzianką.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze