Sanah z wielkim wyróżnieniem! Udało jej się to w zaledwie dwa miesiące

2020-07-24 10:48 Maksymilian Kluziewicz
Sanah
Autor: WBF

Sanah ma kolejny powód, by otworzyć tytułowego szampana. Wokalistka, która szturmem podbiła serca słuchaczy w całym kraju otrzymała bardzo cenne wyróżnienie podczas swojego warszawskiego koncertu. O takim sukcesie marzy niejeden wykonawca! Więcej o kolejnym osiągnięciu polskiej piosenkarki przeczytacie na ESKA.pl.

Sanah - płyta wokalistki, mimo że wydana w maju, wciąż sprzedaje się doskonale. Jak pamiętają wszyscy fani piosenkarki, początkowo miała ona się ukazać w marcu, jednak w związku z pandemią koronawirusa Sanah musiała odwołać wszystkie zaplanowane akcje promocyjne. Królowa dram, bo taki tytuł nosi debiutanckie, długogrające wydawnictwo artystki, ukazała się dokładnie 8 maja 2020 roku. Tydzień później album święcił już triumfy na oficjalnej liście sprzedaży krążków muzycznych w Polsce, tak samo jak pochodzące z niego single. Zarówno Szampan, jak i Melodia oraz tytułowa Królowa dram poruszyły miliony słuchaczy w całej Polsce.

Wraz ze zniesieniem restrykcji dotyczących organizowania imprez kulturalnych rozpoczęły się długo wyczekiwane koncerty Sanah. Wokalistka zagrała między innymi dwa koncerty tego samego dnia w Warszawie. Występy odbywały się w ramach akcji Lato na Pradze. W trakcie koncertu na scenie pojawili się goście, którzy wręczyli Sanah wyjątkowe wyróżnienie. O takim prezencie marzy każdy artysta!

Hanczak - Sanah

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Sanah - złota płyta

Na oczach fanów Sanah odebrała złotą płytę dla swojego debiutanckiego krążka Królowa dram. Wokalistka nie kryła radości oraz zaskoczenia zaistniałą sytuacją. Aby otrzymać takie zaszczytne w branży muzycznej wyróżnienie należy sprzedać przynajmniej 15 tysięcy egzemplarzy konkretnego albumu. To z pewnością nie koniec wyróżnień dla debiutanckiego wydawnictwa. Królowa dram wciąż sprzedaje się doskonale. Gratulacje, Sanah!

Najnowsze