Sanah nie przestaje czarować głosem! O czym jest piosenka No Sory?

i

Autor: Magic Records Poland Sanah nie przestaje czarować głosem! O czym jest piosenka No Sory?

Sanah nie przestaje czarować głosem! O czym jest piosenka No Sory?

2020-08-12 13:41

Sanah ujawnia kolejną część historii ze swojego życia. Gwiazda polskiej sceny muzycznej po hicie Szampan i Melodia, a także po całościowym sukcesie płyty Królowa Dram, powraca z nowym utworem. O czym jest piosenka No sory? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl.

Sanah oczarowała czytelników ESKA.pl, gdy napisaliśmy o niej w październiku 2019 roku. Niedługo później pokochali ją słuchacze Radia ESKA. Miłość do tej wyjątkowej artystki, wywołującej swoimi historiami olbrzymie emocje, nie gaśnie. Nic dziwnego, Sanah świętowała sukces po wydaniu hitu Szampan, Melodia i całej płyty Królowa Dram, która dotarła na szczyt listy najchętniej kupowanych krążków w Polsce. Utalentowana dziewczyna z Warszawy nie zwalnia tempa i szykuje kolejną perłę, która z pewnością oczaruje słuchaczy. Mowa o piosence No Sory, która swoją premierę ma 14 sierpnia 2020. Utwór walczy o tytuł najlepszej premiery, podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. 

Sanah wzrusza i urzeka piosenką No Sory. 20 sekund klipu przedpremierowo tylko na ESKA.pl!

Sonda
Sanah na Eurowizję 2020 - dobry pomysł?

Sanah - piosenka No Sory

No sory, to nowa piosenka Sanah, a zarazem następca hitów: Proszę pana, Szampan, czy Melodia. Sanah sprawiła swoim fanom ogromną niespodziankę śpiewając przedpremierowo fragment swojej piosenki, podczas koncertu w Sopocie. Wspólnie z artystką również przygotowaliśmy dla Was niespodziankę. W czwartek, 13 sierpnia 2020, punktualnie o godzinie 12:00 przedpremierowo - zobaczycie kilkanaście sekund teledysku piosenki No sory. 

Premiera piosenki No sory już 14 sierpnia 2020 na oficjalnym kanale Sanah na YouTube. 

No sory - o czym jest nowa piosenka Sanah?

Fragment tekstu, który artystka zaśpiewała w Sopocie, poniżej:

Był taki czas, że zabolało raz. Ty zniknąłeś, gdy się stało jasno
(...)
Mówiłeś mi do końca moich dni, będą wciąż unosić się amory
Pięścią o stół nie mogłam dłużej już, musiałam sobie pójść, no sory
(...)
I wołają mnie i wołają mnie, te wspomnienia w mojej głowie nie przestają tańczyć
I wołają mnie i wołają mnie, mówią że ja nigdy nigdy nic nie będę znaczyć

Sanah - rozpakowujemy płytę Królowa Dram [DELUXE SUPER BOX]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE