Sanah, Major Lazer, Michał Szczygieł i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 26.03.2021

Michał Szczygieł, Imany, Bastard i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 26.03.2021
Autor: single cover art Michał Szczygieł, Imany, Bastard i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 26.03.2021

Piątek, czyli dzień na który wszyscy czekają. Nie dość, że zaczyna się weekend, to na dodatek największe gwiazdy wydają swoje utwory. New Music Friday w Radiu ESKA 26 marca 2021 to chociażby nowa piosenka Michała Szczygła, premierowy singiel Audiosoulz, a także energetyzująca propozycja, za którą odpowiada projekt Bastard!

New Music Friday w Radiu ESKA 26.03.2021 to kolejna porcja najlepszych, najciekawszych i najbardziej hitowych propozycji. W gronie muzycznych premier nie mogło zabraknąć nowej piosenki projektu Bastard. Twórca hitu Fuck That powrócił z mocnym uderzeniem, czyli singlem zatytułowanym You Lose. Warto dodać, że utwór poznaliście przedpremierowo, tylko na ESKA.pl. Waszą uwagę zwracamy także na nowość muzyczną od Imany, której zremiksowane Don't Be So Shy odnosiło sukcesy w 2015 roku. 

BITWA HITÓW: marzec 2021 - najlepsza premiera miesiąca, to... [GŁOSOWANIE]

Eska XD #019 - życie jak w serialu

New Music Friday w Radiu ESKA - premiery 26.03.2021

New Music Friday w Radiu ESKA 26 marca to nowa piosenka Michała Szczygła, świeża propozycja od Bastard, ale również odświeżona wersja utworu Wonderful Life od brytyjskiego piosenkarza znanego, jako Black. Stworzenia nowej wersji podjęła się Imany. Z nową piosenką wrócił również polski projekt Audiosoulz. Po sukcesie Dancefloor, Missing oraz Never Say Goodbye, producenci wydali utwór It's Alright. Piosenka pojawiła się wraz z teledyskiem, w którym wystąpiła Oliwia Knapek.

New Music Friday w Radiu ESKA - lista premier

  • Michał Szczygieł - Więcej
  • AUDIOSOULZ - It's Alright
  • BASTARD! - You Lose
  • Imany - Wonderful Life
  • Major Lazer, Sia, Labrinth - Titans
  • Alle Farben x Theresa Rex - Sex 
  • Sanah - 2:00
Najnowsze