Sanah i Vito Bambino usłyszeli swoją piosenkę i... Ich reakcja to prawdziwe złoto!

2021-09-17 10:35
Sanah
Autor: MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS

Piosenka Ale jazz! to bez wątpienia jeden z największych hitów tego roku. Nakręcony do niej teledysk wygenerował ponad 60 milionów odsłon, a fani Sanah i Vito Bambino mieli już kilka okazji, by zobaczyć ten duet na żywo. Okazuje się, że przyjaźń artystów wciąż trwa, czego dowodem jest zamieszczone na Instagramie Sanah wideo.

Sanah i Vito Bambino to artyści, których już chyba nikomu nie trzeba przestawiać. Nagrany przez nich singiel Ale jazz! odniósł wielki sukces na listach przebojów w całym kraju i ma wielkie szanse na to, by otrzymać tytuł hitu 2021 roku. Okazuje się, że poza pracą w studiu nagraniowym, Sanah i Vito Bambino łączy coś więcej, a mianowicie przyjaźń. Wokalista już kilka razy pojawił się u boku koleżanki z branży, by wspólnie z nią zaśpiewać swój największy dotąd w karierze hit. Również Sanah gościła na koncercie Vito, a amatorskie wideo zamieszczone przez jednego z obecnych pod sceną fanów ma już ponad półtora miliona wyświetleń. To dowód na to, że świat ewidentnie potrzebował tego duetu. Sanah, która rzadko dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych, zamieściła na Instagramie wideo z jednego z wypadów z Vito, w trakcie którego z głośników poleciał ich wspólny numer. Reakcja piosenkarki i wokalisty zespołu Bitamina była naprawdę urocza.

Sanah i Vito Bambino

Mimo że Sanah ma na swoim koncie całe mnóstwo radiowych hitów, usłyszenie własnej piosenki wciąż robi na niej wrażenie. Gwiazda nie mogła nie skorzystać z okazji i nie nagrać wideo, kiedy podczas spotkania z Mateuszem, z głośników w lokalu poleciał ich hit Ale jazz! Wideo spotkało się ze świetnym odbiorem ze strony fanów, którzy po raz kolejny podkreślili, że Sanah i Vito to ich ulubiony duet. Chcielibyście usłyszeć tych dwoje w nowej piosence?

Sanah w wersji Shanguy. Urocza wersja hitu Szampan!
Najnowsze