Sanah, Afrojack & David Guetta i inni. Premiery na LATO w New Music Friday w Radiu ESKA!

2021-04-30 12:20
Sanah, Afrojack & David Guetta i inni. Premiery na lato w New Music Friday w Radiu ESKA!
Autor: single cover art Sanah, Afrojack & David Guetta i inni. Premiery na lato w New Music Friday w Radiu ESKA!

New Music Friday w Radiu ESKA 30.04.2021 to porcja najlepszych, najciekawszych i najbardziej potencjalnych hitów, które mają szansę namieszać na muzycznym rynku. Jakie utwory pojawiły premierowo? Na które numery warto zwrócić uwagę? Przekonajcie się sprawdzając listę już teraz.

Premiery na lato 2021 w New Music Friday w Radiu ESKA rozgrzeją was do czerwoności. Jakie nowości muzyczne 30 kwietnia 2021 zalały rynek i zaczęły istnieć w świadomości słuchaczy? Waszą uwagę zwracamy na współpracę dwóch wielkich, cenionych producentów. Afrojack i David Guetta, jak za starych czasów, połączyli swoje siły, a efektem tego jest utwór Hero. Współtwórcą nowej piosenki francuskiego i holenderskiego producenta są Stargate, Ryan Tedder i Ellie Goulding. Fani po wysłuchaniu piosenki twierdzili, że w piosence Hero śpiewa właśnie angielska wokalistka. Jak zdradził Afrojack holenderskiemu serwisowi Maxazine za partie wokalne odpowiada Luxtides, której głos podobny jest do głosu Ellie Goulding: - Ellie oczywiście napisała i zaśpiewała oryginalne demo, a Luxtides zaczęła śpiewać, po tym gdy usłyszała tylko demo Ellie Goulding. Automatycznie dostosowała się do tego, aby stworzyć ten sam efekt. Początkowo w numerze miała śpiewać Ellie, jednak wokalistka ma swój plan wydawniczy.

Majówka 2021 - najlepsze piosenki na długi weekend

New Music Friday w Radiu ESKA 30.04.2021

Afrojack & David Guetta z piosenką Hero, to tylko jedna z kilku gorących premier. Piosenkę pt. etc. (na disco) wypuściła Sanah, która już 7 maja 2021 wyda album Irenka. Uwagę warto również zwrócić na singiel Your Power od Billie Eilish, Go Ahead Now od Faulhabera, a także na numer Early In The Morning, pod którym podpisuje się ekipa gwiazd, czyli Kris Kross Amsterdam, Shaggy i Conor Maynard. Zaskoczeniem dnia niewątpliwie jest nowa wersja hitu Macarena. Lou Bega, którego znacie z Mambo No. 5, stworzył swoją wersję tego kultowego przeboju. Poznacie ją słuchając Radia ESKA!

New Music Friday w Radiu ESKA: premiery 30.04.2021

  • sanah - etc. (na disco)
  • Kris Kross Amsterdam feat. Shaggy & Conor Maynard - Early in the Morning
  • Lou Bega - Buena Macarena
  • Afrojack & David Guetta - Hero
  • Faulhaber - Go Ahead Now
  • Tate McRae - slower [NOTD Remix]
  • Billie Eilish - Your Power
  • Drenchill & Holy Molly - Talk Talk
Najnowsze