Rafał Brzozowski zaśpiewa na Eurowizji 2021? Muzyk skomentował!

2021-03-09 8:19 kp
Rafał Brzozowski
Autor: WBF

W internecie od kilku dni huczy od plotek, według których polskim reprezentantem na Eurowizję 2021 ma być Rafał Brzozowski. Choć informacja nie jest jeszcze oficjalnie potwierdzona, z prędkością światła obiegła polskie serwisy, a sam Rafał ma już podobno nagrywać teledysk do swojego eurowizyjnego utworu. Teraz muzyk osobiście skomentował te doniesienia!

Kto będzie reprezentantem Polski na Eurowizji 2021 w Rotterdamie? Im bliżej oficjalnego ogłoszenia polskiego reprezentanta, tym emocje fanów konkursu rosną. A wręcz wybuchły, gdy w sieci pojawiły się doniesienia, zgodnie z którymi reprezentanta już wybrano i jest nim Rafał Brzozowski. Internauci już dziś są podzieleni - podczas gdy część lubi go i ceni za jego występy w TVP, nie brakuje i takich, którzy nie należą do fanów jego talentu.

Doniesienia o wybraniu Rafała Brzozowskiego na Eurowizję 2021 nie zaskakują jednak, bo wokalista jest ulubieńcem władz Telewizji Polskiej. Muzyk najpierw otrzymał posadę prowadzącego show Koło Fortuny, a następnie - po podmiance z Norbim - trafił do Jaka to melodia, gdzie jeszcze częściej możemy usłyszeć jego wokalne umiejętności.

Krystian Ochman wie, kto powinien jechać na Eurowizję! Wybór nie był oczywisty!

Rafał Brzozowski na Eurowizji 2021?

W Dzień Kobiet Plotek podał, że Rafał Brzozowski będzie reprezentował Polskę na Eurowizji 2021 w Rotterdamie. Zgodnie z informacjami serwisu muzyk miał już kilka dni temu pracować na planie teledysku do piosenki, z jaką poleci na konkurs - showman ma postawić podobno na taneczny przebój, który ma porwać całą Europę.

Podczas gdy internautów podzieliła ta informacja, sam Rafał Brzozowski na razie studzi emocje. Zapytany przez RMF FM o wcześniejsze doniesienia, wokalista nie potwierdza swojego udziału w konkursie. Ale i nie zaprzecza!

Chyba wiem, w jakim kontekście jest ten telefon. Rzeczywiście jest tak, że pracowałem ostatnio nad płytą i jedna z piosenek spodobała się jeśli chodzi o występ na Eurowizji. Natomiast to cały czas jest jeszcze spekulacja i to nie są moje decyzje.

- powiedział.

Jak myślicie, czy Rafałowi Brzozowskiemu udałoby się zachwycić eurowizyjną publiczność?

NAJNOWSZE