Seriale

"Samo życie": obsada po latach. Tak dziś wyglądają aktorzy z popularnego tasiemca Polsatu! Niektórzy zniknęli z ekranów!

Jak dziś wyglądają aktorzy z obsady serialu "Samo życie"? Od emisji tasiemca minęło już sporo czasu. Co dziś słychać u gwiazd serialu? Magdalena Kumorek, Monika Krzywkowska, Beata Kawka i inne gwiazdy hitu Polsatu po latach.

Spis treści

  1. "Samo życie" - kultowy serial Telewizji Polsat 
  2. Obsada serialu "Samo życie" 
  3. Jak dziś wyglądają gwiazdy serialu "Samo życie"? Nie wszyscy dziś robią wielką karierę 

"Samo życie" - kultowy serial Telewizji Polsat 

Serial "Samo życie" przez nieco ponad osiem lat gościł na antenie Telewizji Polsat. Produkcja zadebiutowała dokładnie 12 lutego 2002 roku i doczekała się aż 1554 odcinków! Ostatni z nich został wyemitowany 25 listopada 2010 roku. 

Tasiemiec Polsatu cieszył się dużym powodzeniem wśród fanów, którzy z zaciekawieniem śledzili losy jego bohaterów. Akcja serialu koncentrowała się wokół pracowników fikcyjnego warszawskiego dziennika „Samo Życie”. 

Czytaj także: Edyta Jungowska jako Bożenka z "Na dobre i na złe" skradła serca milionów widzów

Obsada serialu "Samo życie" 

Cieszący się dużą oglądalnością serial wypromował wiele gwiazd. Podczas gdy jedni do dziś świetnie sobie radzą w showbiznesie i pojawiają się w kolejnych produkcjach, o innych niewiele słychać. 

W serialu "Samo życie" zagrali m.in.:

  • Magdalena Kumorek jako Agnieszka Dunin, 
  • Monika Krzywkowska jako Teresa Jankowska-Szpunar, 
  • Beata Kawka jako bliźniaczki Tamara i Donata Leszczyńskie, 
  • Dariusz Wnuk jako Łukasz Dunin, 
  • Krzysztof Stelmaszyk jako Paweł Dunin, 
  • Magdalena Smalara jako Kinga Koziorz. 

Jak dziś wyglądają gwiazdy serialu "Samo życie"? Nie wszyscy dziś robią wielką karierę 

W jedną z głównych postaci w telenoweli "Samo życie" wcieliła się Magdalena Kumorek. Młoda aktorka dopiero co ukończyła studia w Akademii Teatralnej, a już trafiła do telewizyjnego serialu. Zapewne jeszcze wtedy nie wiedziała, że jej twarz stanie się rozpoznawalna w każdym zakątku Polski. 

Nie był to jednak pierwszy aktorski sukces serialowej Agnieszki, ponieważ rok przed związaniem się z serialem "Samo życie", zagrała postać siostry Noemi w kultowym dziś filmie "Poranek Kojota". 

Sława jednak przytłoczyła młodą aktorkę, która w 2004 roku rozstała się z serialem. W roli Agnieszki obsadzono Anetaę Todorczuk-Perchuć, a Magdalena Kumorek skupiła się na życiu rodzinnym. 

Kiedy w 2023 roku pojawiła się jako jedna z uczestniczek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", niejeden widz wrócił pamięcią do serialu "Samo życie". 

Zobacz w galerii, jak wyglądają po latach aktorzy z serialu "Samo życie". Bardzo się zmienili? 

Świat według Kiepskich. Tak zmieniła się serialowa Jolasia

QUIZ: Zbuntowany Anioł

Pytanie 1 z 15
Gdzie rozgrywa się akcja "Zbuntowanego Anioła"?