Sam Smith w Polsce - BILETY, DATA i MIEJSCE koncertu

2017-12-01 13:16
Sam Smith w Polsce - BILETY, DATA i MIEJSCE koncertu
Autor: fot./screen/youtube.com/SamSmithWorldVEVO Sam Smith w Polsce

Sam Smith wystąpi w Polsce! To świetna informacja dla wszystkich fanów brytyjskiego wokalisty! Na ESKA.pl dowiecie się wszystkiego o biletach, dacie występu i miejscu koncertu.

Sam Smith w Polsce - bilety, data i miejsce koncertu to teraz najważniejsze informacje których poszukują fani brytyjskiego wokalisty. Dla Smitha będzie to pierwszy koncert w naszym kraju więc na pewno spotka się z gorącym przyjęciem przez polskich fanów. Na jego przyjazd czekano już od pierwszej płyty noszącej tytuł In the Lonely Hour. Wszyscy liczą, że Sam zaśpiewa piosenki z nowego albumu czyli The Thrill of It All.

Orange Warsaw Festival 2018 - BILETY, PROGRAM, ARTYŚCI

Autor: brak danych

Orange Warsaw Festival 2018 - bilety, program i line up to pożądane informacje przez fanów muzyki. Kiedy będzie Orange Warsaw Festival 2018 i kto wystąpi na Orange Warsaw Festival 2018?

Sam Smith - data, bilety i miejsce koncertu

Sam Smith w Polsce da koncert w ramach Orange Warsaw Festiwal 2018. Występ autora hitu One last song zobaczą więc wszyscy ci, którzy wybiorą się 1 czerwca na warszawski Tor Wyścigów Konnych na Służewcu. Bilety na Orange Warsaw Festiwal 2018 podczas którego zagra Sam Smith można kupić w cenach od 124 zł (bilet jednodniowy ze zniżką dla dzieci) do 419 zł (karnet na dwa dni). Każdy fan na pewno wybierze się na koncert Sama Smitha w Polsce!

Sam Smith w Polsce - szczegóły wydarzenia

Szczegółowe informacje dotyczące koncertu Sama Smitha w Polsce znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku. Odnośnik poniżej:

Sam Smith w Polsce - wydarzenie na Facebook >>

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze