Sam Smith w Polsce - BILETY, DATA i MIEJSCE koncertu

2017-12-01 13:16
Sam Smith w Polsce - BILETY, DATA i MIEJSCE koncertu
Autor: fot./screen/youtube.com/SamSmithWorldVEVO Sam Smith w Polsce

Sam Smith wystąpi w Polsce! To świetna informacja dla wszystkich fanów brytyjskiego wokalisty! Na ESKA.pl dowiecie się wszystkiego o biletach, dacie występu i miejscu koncertu.

Sam Smith w Polsce - bilety, data i miejsce koncertu to teraz najważniejsze informacje których poszukują fani brytyjskiego wokalisty. Dla Smitha będzie to pierwszy koncert w naszym kraju więc na pewno spotka się z gorącym przyjęciem przez polskich fanów. Na jego przyjazd czekano już od pierwszej płyty noszącej tytuł In the Lonely Hour. Wszyscy liczą, że Sam zaśpiewa piosenki z nowego albumu czyli The Thrill of It All.

Orange Warsaw Festival 2018 - BILETY, PROGRAM, ARTYŚCI

Autor: brak danych

Orange Warsaw Festival 2018 - bilety, program i line up to pożądane informacje przez fanów muzyki. Kiedy będzie Orange Warsaw Festival 2018 i kto wystąpi na Orange Warsaw Festival 2018?

Sam Smith - data, bilety i miejsce koncertu

Sam Smith w Polsce da koncert w ramach Orange Warsaw Festiwal 2018. Występ autora hitu One last song zobaczą więc wszyscy ci, którzy wybiorą się 1 czerwca na warszawski Tor Wyścigów Konnych na Służewcu. Bilety na Orange Warsaw Festiwal 2018 podczas którego zagra Sam Smith można kupić w cenach od 124 zł (bilet jednodniowy ze zniżką dla dzieci) do 419 zł (karnet na dwa dni). Każdy fan na pewno wybierze się na koncert Sama Smitha w Polsce!

Sam Smith w Polsce - szczegóły wydarzenia

Szczegółowe informacje dotyczące koncertu Sama Smitha w Polsce znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku. Odnośnik poniżej:

Sam Smith w Polsce - wydarzenie na Facebook >>

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze