Saint Lou Lou supportem Hurts! Zobacz na Eska.pl Maybe You Saint Lou Lou [VIDEO]

2013-01-29 15:30

Piękne szwedki z zespołu Saint Lou Lou wystąpią przed zespołem Hurts 20.03.2013 w warszawskim klubie Palladium. Zobacz na Eska.pl Maybe You w wykonaniu Saint Lou Lou!

Wiemy już kto wystąpi przez zespołem Hurts w warszawskim klubie Palladium. Supportem grupy będą Saint Lou Lou. Zespół Saint Lou Lou tworzą siostry Elektra i Miranda Kilbey. Dziewczyny są uważane za gwiazdy alternatywnego rocka młodego pokolenia. Saint Lou Lou pracują nad debiutancką płytą, jednak raczej nie można spodziewać się tej płyty przed występem w Warszawie.

Zobacz na Eska.pl Miracle - nowy przebój Hurts

Saint Lou Lou znane są z piosenki Maybe You. Kawałek zdobył dużą popularność i doczekał się wielu remixów. Jeżeli chcecie uczestniczyć w koncercie Hurts oraz Saint Lou Lou, macie taką możliwość. Dostępne są jeszcze ostatnie bilety na to muzyczne wydarzenie.

Zobacz Maybe You - Saint Lou LouNie czytałeś jeszcze?

Hit-Boy będzie rapował na nowej płycie Britney Spears

EP

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze