Rumunia - Polska 11.11.16: WYNIK, BRAMKI, SKRÓTY

2016-11-12 12:39
Rumunia - Polska 11.11.16: WYNIK, BRAMKI, SKRÓTY
Autor: fot. Bulls Rumunia - Polska 11.11.16: WYNIK, BRAMKI, SKRÓTY

Rumunia - Polska: wynik, wszystkie bramki i skrót meczu eliminacyjnego do MŚ 2018 sprawdzicie na ESKA.pl! 

Rumunia - Polskawynik, bramki, skrót meczu 11.11.2016 do sprawdzenia na ESKA.pl! Czwarty mecz Polskiw eliminacjach do Mistrzostw Świata 2018. W tym starciu nasza reprezentacja poradziła sobie bez większych problemów. Przez cały czas kontrolowali przebieg spotkania. Imponować mogła dyscyplina jaka panowała w obronie. Nie pozwoliliśmy rumuńskim piłkarzom zagrozić bramce Fabiańskiego. Mecz Polska Dania powtórka, czyli gole i skróty do odpalenia na naszej stronie poniżej!

Lewandowski ogłuszony petardą. Powaliła go na murawę! [VIDEO]

Rumunia Polska - WYNIK 0:3

Wynik meczu Rumunia Polska nie powinien być zaskoczeniem dla najwierniejszych kibiców. Bohaterami naszej reprezentacji był Grosicki i Lewandowski. Rumunia - Polska 0:3. Należy również wspomnieć o rezultacie innego meczu. Armenia wygrała z Czarnogórą 3:2, co daje nam awans na 1. miejsce w grupie E w Eliminacjach do Mistrzostw Świata w Rosji 2018.

Mecz Polska Dania - BRAMKI, SKRÓTY

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze