Rozbójnik Alibaba śpiewa jako Franko! Smutne dzieci - kiedy premiera?

i

Autor: fot. www.instagram.com/frankoalibaba/ Franko - Smutne dzieci - okładka singla z Instagrama

Rozbójnik Alibaba śpiewa jako Franko! Smutne dzieci - kiedy premiera?

2016-07-06 0:05

Rozbójnik Alibaba śpiewa jako Franko! Smutne dzieci to piosenka, z którą krakowski rozpocznie przygodę wokalisty! Datę premiery wraz z fragmentem utworu podrzucamy Wam na ESKA.pl

Rozbójnik Alibaba śpiewa pod pseudonimem Franko! Popularny producent muzyki klubowej oraz hip-hopowej na swoich profilach w serwisach społecznościowych zdradził, że zaczyna karierę wokalisty! Pierwsza zapowiedź, to utwór Smutne dzieci. Fani muzyka są tym faktem pozytywnie zaskoczeni, co najlepiej widać w komentarzach pod zamieszczonym postem! Bo przecież śpiewać każdy może! 

Franko - piosenka Smutne dzieci

Początkowo Rozbójnik Alibaba aka Robert M pod pseudonimem Franko wydał dwa utwory: Nieszczęśliwa miłość oraz Szczęśliwy żyj. W obydwu gościnnie pojawił się Paweł Rak (Popek). Producent z Krakowa zdradził, że piosenka pt. Smutne dzieci wraz z teledyskiem pojawi się w połowie sierpnia 2016 roku. Tym samym to kolejny po Calvinie Harrisie i Matheo twórca dźwięków, który stanął przed mikrofonem! Jak będzie wyglądał jego debiut? Przesłuchajcie poniższego fragmentu:

Jak się Wam podoba pierwsza zapowiedź wokalnego debiutu Rozbójnika Alibaby? Dajcie znać w komentarzach pod artykułem! Chętnie dowiemy się, jakie jest Wasze zdanie.