Roksana Węgiel jako Britney Spears. Jej reakcja to mistrzostwo

2021-04-25 20:09
Dance Dance Dance
Autor: TVP

Program Dance Dance Dance gości na antenie Telewizji Polskiej od 2019 roku. Do tej pory widzowie mieli okazję obejrzeć dwie edycje programu, natomiast w marcu 2021 roku wystartowała jego trzecia odsłona. Tym razem wśród uczestników znalazła się Roksana Węgiel, która postanowiła sprawdzić swoje taneczne umiejętności wraz z przyjaciółką, Oliwią Górniak. W ostatnim odcinku programu, który został wyemitowany w sobotę 24 kwietnia 2021 roku, Roksana Węgiel wcieliła się w Britney Spears!

Roksana Węgiel jako Britney Spears! Dance Dance Dance to taneczne show Telewizji Polskiej, które jest emitowane na ekranach naszych telewizorów od 2019 roku. W programie udział bierze sześć gwiazdorskich par, które mają za zadanie, jak najlepiej odtworzyć choreografie z teledysków najpopularniejszych gwiazd zarówno polskiej, jak i zagranicznej sceny muzycznej. W trzeciej edycji programu wśród uczestników znaleźli się: Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, Damian Kordas i Ola Nowak, Paweł Bodzianny i Marta Paszkin, Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak, Olga Łasak i Paweł Cieślak oraz Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy. W ostatnim odcinku show, którego emisja odbyła się 24 kwietnia 2021 roku, swoje taneczne umiejętności zaprezentowały cztery pary, które pozostały na polu bitwy: Roksana i Oliwia, Damian i Ola, Paweł i Marta oraz Staszek i Ania. Widzowie mieli okazję obejrzeć zarówno występy w duetach, jak i solówki. Tym razem swoją solówkę zaprezentowała Roksana Węgiel, która miała niełatwe zadanie!

Najlepsze programy rozrywkowe, które warto obejrzeć wiosną 2021

Roksana Węgiel jako Britney Spears

W tym tygodniu przyszła kolej na solówkę Roksany Węgiel! Młoda wokalistka była w ogromnym szoku, kiedy dowiedziała się, że zatańczy do piosenki ...Baby One More Time z repertuaru Britney Spears. Jeszcze większą niespodzianką dla artystki był fakt, że solówka będzie składać się z dwóch części, a drugą z nich zatańczy w rytm innej piosenki Britney - Toxic. Choreografia zdecydowanie nie należała do najłatwiejszych, ale trzeba przyznać, że Roksana poradziła sobie z nią fenomenalnie. Joanna Jędrzejczyk, Ida Nowakowska oraz Agustin Egurrola również docenili ogrom pracy młodej wokalistki. Roksana za występ solowy otrzymała aż 28,5 pkt. 

Najnowsze