Roxie Węgiel morsuje w śniegu. Tak odważnych zdjęć na jej Instagramie jeszcze nie było!

Roksana Węgiel
Autor: VIPHOTO/East News

Roxie Węgiel morsuje w śniegu! Jej najnowsze zdjęcia, które pojawiły się na na Instagramie rozgrzały widzów do granic możliwości. Młoda artystka turla się w lodowatym śniegu w samym stroju kąpielowym. Tak odważnych zdjęć na jej profilu jeszcze nie było!

Roxie Węgiel znowu zaskakuje, jednak tym razem wcale nie chodzi o nową piosenkę, czy teledysk, a o morsowanie w śniegu! Ostatnimi czasy ta czynność stała się wręcz trendem, dlatego każdy kto należy do odważniejszych wchodzi zimą do okropnie lodowatego jeziora lub rzuca się w samym stroju kąpielowym w śnieg. Tak też zrobiła między innymi Roksana Węgiel, która postanowiła uwiecznić ten szalony moment na swoim Instagramie. Młoda wokalistka opublikowała zdjęcia, na których widzimy ją siedzącą w śniegu w samym stroju kąpielowym! Artystka ma na sobie okulary przeciwsłoneczne i zimową czapkę, co dla niektórych widzów zdaje się być absurdalnym połączeniem! 

Roxie Węgiel morsuje w śniegu i publikuje niezwykle odważne zdjęcia na swoim Instagramie! Kurde, ale czad - skomentowała Roksana Węgiel, która jak widać po uśmiechu jest naprawdę dumna z siebie, że w taki mróz wyszła pogdzie na przeciw! Post wokalistki zebrał blisko 200 tysięcy polubień oraz ponad 2 tysiące komentarzy kilka godzin od publikacji! 

Roxie Węgiel - wiek, Instagram

Roxie Węgiel ma 16 lat i jest niesamowicie uzdolnioną polską artystką. Należy także do osób odważnych, co udowodniła swoim ostatnim postem na Instagramie. Mało kto byłyby w stanie morsować w śniegu, gdy na dworze jest ponad -10 stopni Celsjusza! Roksana Węgiel stała się inspiracją dla wielu i teraz być może któryś z jej fanów również odważy się na taki krok. 

Roksana Węgiel zdradziła z czym nie radzi sobie w szkole
Najnowsze