Rowerowe szaleństwo w Parku Rozrywki Julinek. Bezpieczny weekend już 3 i 4 lipca

2021-06-29 15:59
Park Rozrywki Julinek
Autor: Materiały prasowe Grupa ZPR MEDIA

3 i 4 lipca 2021 roku Park Julinek zamieni się w miasteczko rowerowe, zapraszamy wszystkich fanów dwóch kołek i nie tylko!

W miasteczku ruchu drogowego zostaną rozstawione starannie odwzorowane drogi, zakręty, ronda, na których zostanie przeprowadzony konkurs na Mistrza jazdy na rowerze. Natomiast Zwariowane rowery – to połączenie zabawy i sportu w jednym. Na terenie zostanie przygotowana strefa w której będzie można sprawdzić swoje umiejętności jazdy na rowerach takich jak: rower przeciwskrętny, rower o dwóch kierownicach, rowerodeskorolko - hulajnoga mini bike, torqway, tandem, bicykl, monocykl.

Strefa centralna zostanie uzupełniona zabawami skierowanymi do całych  rodzin z naciskiem na najmłodszych uczestników wydarzenia – kreatywne zabawy rowerowe. Na scenie nie zabraknie Artystów, zobaczycie pokaz tańca w powietrzu Karoliny Midury oraz Rowerowe Show Krystiana Herby, to półfinalista 2 i 12 edycji programu MAM TALENT, człowiek, który skacząc rowerem po schodach zdobywanajwyższe budynki na świecie. Rowerzysta z Mam Talent do tej pory zdobył 18 budynków w 13 krajach na 4 kontynentach - więcej niż ktokolwiek na świecie. Jest sześciokrotnym rekordzistą Guinnessa oraz rekordzistą Estonii i Ukrainy. Jeden z najbardziej utytułowanych polskich zawodników. Uczestnik i finalista wielu światowych imprez, pięciokrotnymedalista Mistrzostw Polski. 25 lat doświadczenia, ponad 1000 występów i rekordów w 20 krajach.

Atrakcje w Parku Rozrywki Julinek!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze