Ronnie Ferrari zapowiedział debiutancką płytę. Kiedy premiera albumu autora hitu Ona by tak chciała?

2020-01-13 13:08
Ronnie Ferrari
Autor: WBF

Ronnie Ferrari to ewidentna gwiazda polskiej muzyki. W 2019 roku wydał utwór Ona by tak chciała, który podbił nie tylko internet, ale również antenę Radia ESKA. Wokalista zapowiedział, że wyda debiutancki album. Kiedy premiera płyty Ronniego Ferrari?

Ronnie Ferrari, czyli po prostu Hubert Kacperski to polski wokalista, który podbija serca słuchaczy w całym kraju. Artysta jest odpowiedzialny za zeszłoroczny hit internetu Ona by tak chciała. Tym razem przy okazji utworu Radiówka, postanowił zdradzić również, że pracuje nad nowym albumem. Czy na płycie znajdą się hity, które powtórzą sukces pierwszego singla wokalisty? Kiedy premiera płyty Ronniego Ferrari? Wszystkie szczegóły poznacie na ESKA.pl.

Ronnie Ferrari: kiedy premiera debiutanckiej płyty?

Ronnie Ferrari wydał 11 stycznia 2020 roku najnowszy singiel Radiówka, o którym więcej przeczytacie w naszym artykule na ESKA.pl. Artysta ujawnił, że narazie bardzo dużo koncertuje, ale mimo pracowitego okresu, fani będą mogli niebawem posłuchać całego albumu wokalisty znanego z utworu Ona by tak chciała. Ronnie zapowiedział, że debiutancka płyta ukaże się pod koniec marca 2020 roku.

Najnowsze