Ronnie Ferrari z nową piosenką Nie zasnę. Muzyk rozlicza się z przeszłością!

2020-09-18 12:40 Rafał Wróblewski
Ronnie Ferrari wrzucił nieznaną piosenkę. Rozlicza się z przeszłością!
Autor: WBF Ronnie Ferrari wrzucił nieznaną piosenkę. Rozlicza się z przeszłością!

Ronnie Ferrari zrobił niespodziankę swoim fanom i wrzucił do sieci luźny kawałek. Luźny, choć za jego sprawą rozlicza się, jak się okazało, z trudną przeszłością. O czym śpiewa twórca megahitu Ona by tak chciała? Przekonajcie się słuchając utworu na ESKA.pl!

Ronnie Ferrari ponad rok temu rozpoczął dominację w internecie na polskim rynku muzycznym. Stało się tak za sprawą megahitu Ona by tak chciała, który do dziś cieszy się ogromną popularnością. Utwór, tylko na oficjalnym kanale artysty na YouTube, ma ponad 143 miliony wyświetleń. Trzeba również pamiętać o serwisach muzycznych, w których popularność tego utworu jest równie duża. Za sprawą tego jednego singla, Ronnie w szczytowym momencie dawał kilkadziesiąt koncertów tygodniowo, a dodatkowo występował na największych imprezach telewizyjnych. Co więcej, wspólnie z Sir Michem, rozpoczął pracę nad swoim debiutanckim singlem, który zapowiadają kawałki Szczęście i Radiówka. Hubert Kacpercki po kilku miesiącach przerwy pojawił się gościnnie u Łobuzów w piosence Yakuza, a teraz postanowił wypuścić swój nieoficjalny numer. Mowa o piosence zatytułowanej Nie zasnę. 

Ronnie Ferrari jakiego nie znacie! Zaskoczył i pokazał artystyczną twarz w Domowym Graniu!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Ronnie Ferrari - piosenka Nie zasnę

Piosenka Nie zasnę pojawiła się na profilu Ronniego w serwisie Soundcloud. Jest to utwór, za sprawą którego, internetowa gwiazda rozlicza się z przeszłością mając nadzieję, że wszystko, co najlepsze dopiero przed nią. Utwór, a tak naprawdę ponad minutowe demo pojawiło się dzień przed 21. urodzinami Ronniego Ferrari, czyli 17 września. Mowa o hucznych imprezach, szalonych spotkaniach ze znajomymi, o trudach życia w szkole. W momencie, gdy rozpoczął robić muzykę marzył, by na jego koncertach pojawiało się komplet publiczności. Miał wówczas duże marzenia i wszystkie się spełniły. Ronnie Ferrari ponownie śpiewa o swojej kobiecie, która jest dla niego ważniejsza niż sukcesy.

Nie zasnę, czyli nowa piosenka Ronnie Ferrari do sprawdzenia poniżej. Być może już niebawem doczekamy się pełnej wersji tego utworu!

Najnowsze