Ronnie Ferrari jako średniowieczny więzień. Działo się na planie klipu Szatan [TYLKO U NAS]

2022-03-23 9:32
Ronnie Ferrari jako średniowieczny więzień. Działo się na planie klipu Szatan [TYLKO U NAS]
Autor: ANDRZEJ MADZIAR / ZPR Media Ronnie Ferrari jako średniowieczny więzień. Działo się na planie klipu Szatan [TYLKO U NAS]

Ronnie Ferrari zaskoczy swoich słuchaczy! Oficjalnie zapowiadamy jego najnowszy utwór i mamy przeczucie, że momentalnie stanie się internetowym hitem. Zanim jednak poznacie świeżą propozycję od 22-letniego artysty, to przekonajcie się, jak wyglądała praca nad jego teledyskiem. Ekskluzywne zdjęcia z planu klipu znajdzeicie, tylko na ESKA.pl.

Ronnie Ferrari kojarzony jest głównie z piosenką Ona by tak chciała, która od lipca 2019 roku zebrała ponad 178 milionów wyświetleń, tylko w serwisie YouTube. Do dziś ten taneczny numer grany jest na weselach, w klubach i na wielu domówkach. Przyznajcie, że jest to nieśmiertelny imprezowy banger. Niebawem skojarzenie, że Ronnie to wyłącznie ten singiel z pewnością się zmieni. 22-letni artysta wraca z mocnym uderzeniem, jaki stanowi piosenka zatytułowana Szatan. Utwór utrzymany jest w hip-hopowym klimacie i zdecydowanie taka odsłona twórczości Ronniego spodoba się jego fanom. Co działo się na planie teledysku utworu Szatan? Przekonajcie się sprawdzając ekskluzywne zdjęcia z klipu, w galerii poniżej.

Nowości Muzyczne 2022 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

Ronnie Ferrari - piosenka Szatan

Piosenka Szatan to pierwszy w 2022 roku utwór, którym dzieli się z nami Ronnie Ferrari. Do tej pory artysta szukał swojej muzycznej drogi, ale wydaje się, że teraz jest już na dobrej drodze, by wydać debiutancki album. 

Ronnie Ferrari śpiewa Ona by tak chciała na żywo! Pierwsze TAKIE wykonanie!

Ronnie Ferrari jakiego nie znacie! Zaskoczył i pokazał artystyczną twarz w Domowym Graniu!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze