Ronnie Ferrari jakiego nie znacie. Osobisty przekaz w piosence Chmury

i

Autor: ZPR Media Ronnie Ferrari jakiego nie znacie. Osobisty przekaz w piosence "Chmury"

NOWOŚĆ

Ronnie Ferrari jakiego nie znacie. Osobisty przekaz w piosence "Chmury"

2023-05-25 11:43

Najnowsza kompozycja, zatytułowana "Chmury" to prawdziwe wyzwanie dla Ronniego Ferrari. Utwór powstał podczas napadu weny, ale także dzięki ciężkiej pracy i nauce, którą Ronnie Ferrari włożył w jego produkcję. Jak brzmi piosenka? Przekonajcie się słuchając jej już teraz.

Ronnie Ferrari mówi nam, że ten utwór to bardzo osobisty projekt, który ma na celu wyrazić niezadowolenie artysty i ciężar, którego doświadczył. Z jednej strony singiel zawiera momenty ciszy i lekkości, a z drugiej strony mocne kontrasty i głośność, co podkreśla jego emocjonalną treść.

Ronnie Ferrari: piosenka ONA BY TAK CHCIAŁA wydana dzięki mamie! [WYWIAD]

Ronnie Ferrari śpiewa "Ona by tak chciała"

Ronnie Ferrari - piosenka Chmury

Nowy utwór jest dla Ronniego Ferrari szczególnie wyjątkowy: Jestem przekonany, że singiel "Chmury" wyróżnia się na tle innych moich utworów, ponieważ został stworzony całkowicie od serca. Nie brzmi jak The Weeknd czy innych słynnych artystów, ale wierzę, że udało mi się stworzyć coś unikalnego i szczególnego. Zrobiłem wszystko co potrafiłem na ten moment. Mam nadzieję, że ta kompozycja przemówi do słuchaczy i pozwoli im poczuć te same emocje, które chciałem wyrazić w tym utworze.

Ronnie Ferrari to muzyk, wokalista oraz kompozytor muzyki współczesnej. Tworzy pełne aranżacje z wykorzystaniem syntez stworzonych przez niego samego – można więc nazwać to inżynierią dźwięku. Twórca takich hitów jak „Origami” czy „Szubienica”.