Ronaldo w serialu! Kolejna po Edzie Sheeranie gwiazda w produkcji HBO

i

Autor: screen instagram.com/cristiano Ronaldo w serialu! Kolejna po Edzie Sheeranie gwiazda w produkcji HBO

Ronaldo w serialu! Kolejna po Edzie Sheeranie gwiazda w produkcji HBO

2017-08-02 14:23

Cristiano Ronaldo wystąpi w serialu HBO! To druga po Edzie Sheeranie gwiazda, która zaprezentuje swoje umiejętności aktorskie w popularnej stacji telewizyjnej. 

Cristiano Ronaldo, czterokrotny laureat Złotej Piłki, jeden z najlepiej zarabiających piłkarzy świata postanowił spróbować swoich sił w aktorstwie. Uprzedzamy - nie chodzi o portugalską czy hiszpańską telenowelę. Jak debiut aktorski to z pompą! Ronaldo wystąpi w serialu Brooklyn Boys produkowanym przez HBO. Piłkarz zagra w pilotażowym odcinku samego siebie. Producenci oraz manager Portugalczyka nie zdradzają szczegółów dotyczących fabuły. Nie znamy także daty emisji pierwszego odcinka Brooklyn Boys. 

Cristiano Ronaldo w tureckim serialu razem z Angeliną Jolie! WOW! Piłkarz Realu Madryt zostanie aktorem?! >>

Ronaldo jest piłkarzem Realu Madryt oraz reprezentacji Portugalii. Wielokrotnie był uznawany za najlepszego piłkarza świata. Gwiazdor niedawno został ojcem bliźniaków, które urodziła mu surogatka, a chwilę później okazało się, że w drodze ma kolejne dziecko - tym razem ze swoją partnerką Georginą Rodriguez. Przypomnijmy, że piłkarz po raz pierwszy został ojcem w 2010 roku, gdy urodził mu się syn Cristiano Ronaldo Jr.