gwiazdy

Roksana Węgiel znowu wystąpi w Opolu. Po jej ostatnim show tam zbieraliśmy szczęki z podłogi!

2024-05-29 11:09

Roksana Węgiel ma ostatnio bardzo intensywny czas. Piosenkarka nieustannie promuje swoją nową twórczość, pojawiając się na rozmaitych imprezach telewizyjnych. Po doskonałym występie w Sopocie przyszedł czas na stolicę polskiej piosenki, czyli Opole. 19-latka weźmie udział w wyjątkowym koncercie. Rok temu sprawiła, że opolski amfiteatr zapłonął!

Roksana Węgiel nie próżnuje i w przerwie od przygotowań do ślubu kościelnego z Kevinem Mglejem rozwija swoją karierę estradową. Po zakończeniu "Tańca z gwiazdami", na planie którego spędziła w sumie trzy miesiące, Roxie nie dała sobie dużo czasu na odpoczynek. Artystka właściwie od razu rzuciła się w wir pracy, czego efekty mogliśmy zobaczyć na deskach Opery Leśnej w Sopocie, gdzie wykonała swój platynowy hit "Miasto". Zaledwie tydzień zaprezentowaniu pełnego skomplikowanych układów choreograficznych show Roksana ponownie pojawi się na telewizyjnej imprezie, tym razem jednak na festiwalu w Opolu. Jak dowiedzieliśmy się z opublikowanego harmonogramu, Roxie będzie gwiazdą wyjątkowego koncertu zatytułowanego "Zakochani są wśród nas, czyli piosenki Janusza Kondratowicza", który odbędzie się w niedzielę. Po jej ostatnim występie w Opolu długo nie mogliśmy wyjść z podziwu!

Doda komentuje związek Roksany Węgiel. Małżeństwo z Kevinem Mglejem może jej bardzo pomóc

Roksana Węgiel stanęła w obronie Kevina

Po tym występie Roksany Węgiel zbieraliśmy szczękę z podłogi

Występ na opolskiej scenie był dla Roxie Węgiel spełnieniem marzeń. Gdy była małą dziewczynką, jej nauczyciel od przyrody, który jako jeden z pierwszych zauważył w niej potencjał, powiedział, że gdy pojawi się na deskach amfiteatru w Opolu, będzie dla niego wielką artystką. 19-latka wystąpiła tam już kilkukrotnie, jednak to show z 2023 roku pokazało, jakie ma zdolności sceniczne. Pamiętacie?