tylko u nas

Doda komentuje związek Roksany Węgiel. Małżeństwo z Kevinem Mglejem może jej bardzo pomóc

2024-05-25 14:19

Doda jest obecna w polskim show-biznesie już od ponad 20 lat. Przez dwie dekady byliśmy świadkami zarówno jej wzlotów, jak i upadków, przede wszystkim w życiu prywatnym. Zapytana o to, czy jej zdaniem Roksana Węgiel może wytrzymać na scenie tyle, co ona, wyjawiła, co jest największą siłą 19-latki. Chodzi o stabilizację u boku Kevina Mgleja.

Doda i Roksana Węgiel od dawna nie szczędzą sobie miłych komentarzy. Mogąca pochwalić się ponad 20-letnim stażem scenicznym Doda właściwie od samego początku wspiera zaledwie 19-letnią Roxie. Za kulisami festiwalu w Sopocie, podczas którego obie stanęły na tej samej scenie, wokalistka wyjawiła nam, co sądzi o poczynaniach młodszej koleżanki z branży. Doda nie ukrywa, że jest zachwycona wszechstronnością Węgiel i życzy jej jak najlepiej. Czy sądzi jednak, że Roksanie uda się wytrzymać w branży tyle, ile jej? Nauczona doświadczeniem Rabczewska zaskakująco podsumowała małżeństwo Roksany Węgiel i Kevina Mgleja. Zdaniem Dody to właśnie relacja z producentem muzycznym i stabilizacja w domu może przełożyć się na wspaniałą przyszłość. Wsparcie ze strony najbliższego otoczenia dodaje otuchy i pozwala przetrwać hejt, z którym Roksana mierzy się właściwie od chwili swojego debiutu. Artystka porównała nawet sytuację życiową 19-latki do swojej. Ona nie miała tego szczęścia w nawiązywanych relacjach.

Doda pokłóciła się ze Smolastym. Zarzuty były poważne. Szybko musiała się z tego wycofać!

Roxie na konferencji Polsat Hit Festiwal 2024

Doda o związku Roxie Węgiel i Kevina Mgleja

Na długowieczność w branży składa się wiele czynników. Zdaniem Dody najważniejsza jest jednak stabilizacja w życiu prywatnym. Artystka zupełnie niespodziewanie podzieliła się swoimi spostrzeżeniami na temat związku Roxie z autorem piosenek Kevinem Mglejem.

Na pewno [w przetrwaniu na scenie] pomoże jej stabilna sytuacja prywatna, bo jak masz do kogo wracać i dodatkowo jest to producent muzyczny, czyli nie musisz się prosić o muzykę, o twórczość innych ludzi, płacić za to prywatnych pieniędzy, tylko robi to twój mąż, to to jest coś niesamowitego. Tak jak mówię, tu prowadzisz wojny, tam cię hejtują, wracasz do domu i masz spokój. Ja nigdy tego nie miałam. Przez całe swoje życie prowadziłam wojny w domu, a po rozstaniach moi najbliżsi odwracali się ode mnie i robili mi piekło w mediach, więc naprawdę ciężko było. Myślę, że ta prywatna stabilizacja bardzo jej pomoże w tym brutalnym świecie.

Zgadzacie się?

Listen on Spreaker.