Roksana Węgiel zmieniła się nie do poznania? Nie poznała jej własna przyjaciółka!

2021-10-20 12:12
Roksana Węgiel
Autor: materiały prasowe

Na przestrzeni lat Roksana Węgiel przeszła sporą metamorfozę. Ze skromnej nastolatki, która zaczynała w The Voice Kids, stała się jedną z największych śpiewających sensacji polskiego show-biznesu. Jedno z najnowszych zdjęć zaskoczyło Oliwię Górniak. Dziewczyna nie poznała własnej przyjaciółki. Rzeczywiście zmieniła się nie do poznania?

Roksana Węgiel - metamorfoza wokalistki zrobiła wrażenie na wszystkich, nie tylko na fanach. Szesnastolatka, którą poznaliśmy za pośrednictwem jej udziału w pierwszej edycji The Voice Kids, przyzwyczaiła nas do ciąłych zmian wizerunku. Roxie dojrzewa na oczach publiczności, a żadna ze zmian zachodzących w jej wyglądzie nie umyka uwadze milionów wielbicieli, którzy uważnie śledzą jej poczynania na scenie, jak i w mediach społecznościowych. Kilka dni temu Roksana Węgiel opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie. Jedną z osób, które zdecydowały się na skomentowanie fotografii, była wieloletnia przyjaciółka Roxie Oliwia Górniak. Fani wokalistki mieli okazję poznać Oliwię dzięki jej udziałowi w programie Dance, Dance, Dance, gdzie partnerowała ona zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018. Dziewczyny radziły sobie doskonale ze zlecanymi im choreografiami, czego zwieńczeniem była wygrana tanecznego show. Co Oliwia sądzi o nowym wizerunku Roksany? 

Roksana Węgiel - metamorfoza

Zdjęcie Roksany Węgiel, o którym mowa, zdobyło już ponad 100 tysięcy polubień. Pod postem posypały się też komentarze, za pośrednictwem których wielbiciele Roxie wyrazili zachwyt nad jej aktualnym wyglądem. Jedną z osób, które zdecydowały się na skomentowanie fotografii, była Oliwia. Nastolatka przyznała wprost, że w pierwszej chwili nie poznała swojej wieloletniej przyjaciółki! Sądząc jednak po pozostawionych przez nią emoji, można się domyślić, że nowy wizerunek Roxie bardzo jej się podoba.

Eska Hit Challenge - Roksana Węgiel
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze