Roksana Węgiel zadebiutowała jako aktorka. Widzowie zachwyceni jej telentem!

2020-02-24 14:38 MK
Roksana Węgiel
Autor: YouTube/Reżyser Życia

O tym, że Roksana Węgiel jest bardzo utalentowana, mogliśmy przekonać się już wielokrotnie. Młoda artystka nie tylko doskonale śpiewa, ale poradziła sobie również z prowadzeniem tak dużego wydarzenia jak Eurowizja Junior, a teraz zaliczyła aktorski debiut. Internauci nie kryją swojego zachwytu nad grą wokalistki, która doskonale odegrała emocje swojej bohaterki. Więcej na ESKA.pl.

Roksana Węgiel nie zwalnia tempa. Młoda artystka, która jest gwiazdą tegorocznej odsłony akcji ESKA Odwołuje Zimę, postanowiła sprawdzić się w zupełnie innej roli. Dotychczas, wszyscy znaliśmy Roxie jako piosenkarkę, która wydaje hit za hitem. W zaledwie dwa lata od wygrania pierwszej edycji The Voice Kids, nastolatce udało się zrobić wielką karierę. Debiutancki album, na którym znalazła się jej zwycięska kompozycja eurowizyjna - Anyone I Want To Be, pokrył się platyną, a Roxie okrzyknięto największą gwiazdą młodego pokolenia.

Tworząc swój nowy film, autor kanału Reżyser Życia postanowił obsadzić w głównych rolach idolki polskich nastolatków. Wśród osób zaangażowanych w powstanie projektu nie mogło zatem zabraknąć Roksany Węgiel. Tym razem, tematyka produkcji dotyczyła depresji wśród młodzieży. 15-letnia wokalistka wcieliła się w rolę najbliższej przyjaciółki głównej bohaterki, która zmagała się z chorobą. Jej talent aktorski zaskoczył wszystkich internautów!

Roksana Węgiel w filmie

Rola, z jaką musiała zmierzyć się Roksana Węgiel była naprawdę trudna. Wokalistka musiała bowiem włożyć wiele emocji w odegranie uczuć, jakie władają osobą, która straciła kogoś bardzo bliskiego. Już podczas kręcenia filmu, Reżyser Życia powiadomił swoich obserwujących na Instagramie, że Roxie naprawdę płakała na planie.

Internauci nie kryją swojego zachwytu nad produkcją i grą piosenkarki. - Nie śledzę na bieżąco Roksany, ale nie sądziłem, że jest tak dobrą aktorką! Brawo Roxie - napisał jeden z użytkowników YouTube'a. Wideo w niespełna dobę przekroczyło milion wyświetleń i dotarło do 2. miejsca karty na czasie.

Najnowsze