Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Roksana Węgiel wystąpiła na Ibizie. Postawiła na drapieżny look. Tysiące osób zachwyconych!

2023-10-04 11:24

Kariera Roksany Węgiel nabiera rozpędu. Za sprawą podpisania kontraktu z jedną z firm bieliźniarskich wokalistka otrzymała możliwość wystąpienia na Ibizie. Młoda gwiazda zachwyciła międzynarodową publiczność nie tylko głosem, ale i swoim wyglądem. Artystka postawiła na drapieżny, lateksowy look. Za kulisami towarzyszył jej ukochany Kevin Mglej.

Roksana Węgiel ewidentnie nie przejmuje się tym, co na jej temat mają do powiedzenia internauci. Kilka dni temu 18-letnia piosenkarka wywołała burzę, publikując w sieci zdjęcia w bieliźnie. W ten sposób gwiazda popu pochwaliła się nową współpracą reklamową z popularną firmą bieliźniarską. Pod nagraniem, na którym Roxie zaprezentowała jeden z promowanych przez siebie modeli, zaroiło się od komentarzy. Niektóre z nich były naprawdę uszczypliwe. Piosenkarka zdaje się mieć jednak dystans do takich opinii, czemu najlepiej dowodzi nagranie, które w swoich mediach społecznościowych zamieściła Maffashion, również ambasadorka marki.

- Roksana, co powiedzą rodzice? Nie jesteś za sexy? - dopytywała, nawiązując do komentarzy internautów.

- To jest dobre pytanie… Oceńcie sami - skomentowała Roxie.

Wokalistka nie tylko zadała szyku w czarnym lateksie, ale również wystąpiła ze swoim hitem "Miasto".

Roksana Węgiel o filmie, The Voice Kids i ślubie

Roksana Węgiel na Ibizie

Roksana Węgiel wraz ze swoich ukochanym Kevinem pojawiła się na Ibizie, na imprezie reklamowanej przez siebie marki. Piosenkarka nie tylko zachwyciła w czarnym lateksie i butach na obcasie, ale również wystąpiła przed złożoną z przedstawicieli wielu narodowości publicznością. 18-latka zaśpiewała swój wielki hit "Miasto" oraz cover utworu Rihanny "Only Girl In The World". 

Roxie w lateksie

i

Autor: Instagram/@roxiewegiel
Listen on Spreaker.