Roksana Węgiel Michał Kassin

i

Autor: Instagram @michalkassin

GWIAZDY

Roksana Węgiel wylewa siódme poty. Tak z partnerem przygotowują się do „Tańca z gwiazdami”. To jednak nie wszystko!

2024-02-26 15:57

Już tylko dni dzielą nas od startu programu "Taniec z gwiazdami". Roksana Węgiel i jej partner Michał Kassin wylewają siódme poty na sali prób. Piosenkarka i tancerz regularnie relacjonują swoje postępy w mediach społecznościowych. "TzG" nie jest jednak jedynym projektem Roxie na horyzoncie. Artystka przygotowuje się też do wielkiego powrotu.

Roksana Węgiel nie może narzekać na brak zajęć. Piosenkarka ma spore nadzieje względem 2024 roku. Czekają ją bowiem zarówno zmiany w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Po latach ciągłego odrzucania propozycji Roxie zdecydowała się na udział w polsatowskim show "Taniec z gwiazdami", gdzie od marca, wspólnie ze swoim partnerem tanecznym Michałem Kassinem, będą walczyć o Kryształową Kulę. Debiut na parkiecie wymaga sporych przygotowań. Piosenkarka już od początku lutego regularnie przygotowuje się do występu, który ocenią nie tylko jurorzy, ale przede wszystkim widzowie - to przecież od nich zależy, kto przejdzie dalej, a kto pożegna się z formatem. Jak na gwiazdę młodego pokolenia przystało, Roksana regularnie raczy obserwatorów nagraniami z sali prób. Widać, że świetnie dogaduje się z przydzielonym jej mentorem!

Roxie Węgiel pojedzie na Eurowizję 2025? Nie zostawiła żadnych wątpliwości!

Smolasty & Roxie Węgiel wspólna piosenka i wspólny wywiad w Radiu Eska

Napięty grafik Roksana Węgiel 

To będzie bardzo intensywna wiosna. Roksana Węgiel zadebiutuje w "Tańcu z gwiazdami" już 3 marca. To właśnie tego dnia widzowie zobaczą to, co piosenkarka i Michał Kassin przygotowywali od tygodni. W przerwie od prób do "TzG" Roxie szykuje coś jeszcze. Już 6 marca artystka powróci na scenę, dając koncert w warszawskim klubie "Niebo". "Sekret Roxie" ma być spektaklem łączącym w sobie jej dwie największe pasje: śpiew i taniec. Czekacie? Nagrania z prób do "Tańca z gwiazdami" znajdziecie na profilu Michała na Instagramie w zakładce "TzG".