Roksana Węgiel ćwiczyła przed koncertem na Dominikanie! [WIDEO]

2020-02-26 20:34
Roksana Węgiel ćwiczy przed koncertem na Dominikanie! OGLĄDAJ na żywo!
Autor: ESKA Roksana Węgiel ćwiczy przed koncertem na Dominikanie! OGLĄDAJ na żywo!

Roksana Węgiel na słonecznej Dominikanie wypoczywa, relaksuje się, ładuje akumulator, ale daje też dużą radość słuchaczom Radia ESKA. Spędzać wakacje z jedną z najważniejszych gwiazd młodego pokolenia, to niezapomniane przeżycie. Artystka przygotowała dla wszystkich dużą niespodziankę. Da ekskluzywny koncert, jakiego jeszcze nie było! W Polsce będziecie mogli obejrzeć go za naszym pośrednictwem. Wideo z próby do obejrzenia - na ESKA.pl!

Roksana Węgiel - koncert wokalistki na Dominikanie, podczas ESKA Odwołuje Zimę, to wydarzenie, jakiego jeszcze nie było. Na dobrą sprawę jest niewiele gwiazd światowej sceny muzycznej, które występowały w tym malowniczym i gorącym miejscu. Dlatego też występ w Punta Cana będzie dla Roxie czymś wyjątkowym. Tym bardziej, że tak daleko od Polski jeszcze nie występowała. Uczucie ekscytacji z pewnością będzie towarzyszyć również wszystkim uczestnikom tego wydarzenia. Pierwszy koncert zwyciężczyni Eurowizji Junior upłynie pod znakiem singli z debiutanckiej płyty. Nie zabraknie hitu Dobrze jest jak jest, czy między innymi eurowizyjnego Anyone I Want To Be. Wszystkie utworu usłyszycie w nastrojowej, akustycznej wersji!

Roksana Węgiel - koncert na Dominikanie [PRÓBA]

Roksana Węgiel przygotowała dużą niespodziankę, której sama nie mogła się doczekać. Próba przed jedynym, wyjątkowym i pierwszym jednocześnie koncertem rozpoczęła się punktualnie o godzinie 17:00 czasu polskiego! 

Najnowsze