Roksana Węgiel w Dubaju zachwyciła występem. To trzeba zobaczyć!

2021-12-12 15:02
Roksana Węgiel
Autor: materiały prasowe

Roksana Węgiel to jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek ostatnich lat. Jej wygrana na Eurowizji Junior 2018 sprawiła, że stała się naszą międzynarodową wizytówką. Z tego powodu teraz pojechała do Dubaju, aby wystąpić na specjalnym wydarzeniu. Jej wykonanie zachwyciło publiczność. Zobacz nagranie.

Roksana Węgiel w Dubaju zachwyciła występem. To trzeba zobaczyć! Roksana Węgiel w ciągu ostatnich lat wypracowała sobie mocną pozycję w polskiej muzyce. Wszystko zaczęło się od udziału w pierwszej edycji programu The Voice Kids, gdzie trafiła pod skrzydła Edyty Górniak. Dziewczynce udało się wygrać show i tym samym dostała bilet od Telewizji Polskiej na Eurowizję Junior 2018, która odbyła się w Mińsku. Na konkursie Roxie wykonała piosenkę Anyone I Want To Be i niespodziewanie wygrała! Tym samym została pierwszą polską zwyciężczynią Eurowizji Junior. To otworzyło jej drzwi do wielkiej kariery i stała się polską wizytówką na międzynarodowej scenie. Roksana wygrała między innymi nagrodę MTV Europe Music Award. Tym razem znów zachwyciła za granicą. Roxie zaśpiewała na specjalnej imprezie w Dubaju.

Roksana Węgiel wywołała ciarki akustycznym wykonem Przyjdź po mnie

Roksana Węgiel w Dubaju

Roxie była jedną z gwiazd specjalnego polskiego wydarzenia, które odbyło się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Oprócz niej pojawili się tam też między innymi Gromee i Alicja Szemplińska. To jednak Roxie zwróciła największą uwagę. Nastolatka zaśpiewała Anyone I Want To Be. Zobacz występ poniżej.

Roksana Węgiel - piosenki

Do najpopularniejszych utworów w repertuarze gwiazdy należą Anyone I Want To Be, Obiecuję, Lay Low, Dobrze jest, jak jest oraz MVP. Roksana Węgiel ma na koncie dwie płyty: album Roksana Węgiel oraz jego reedycję z czterema dodatkowymi utworami. Obecnie pracuje nad kolejnym longplayem.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze