Roksana Węgiel

i

Autor: materiały prasowe

Roksana Węgiel w Dubaju zachwyciła występem. To trzeba zobaczyć!

2021-12-12 15:02

Roksana Węgiel to jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek ostatnich lat. Jej wygrana na Eurowizji Junior 2018 sprawiła, że stała się naszą międzynarodową wizytówką. Z tego powodu teraz pojechała do Dubaju, aby wystąpić na specjalnym wydarzeniu. Jej wykonanie zachwyciło publiczność. Zobacz nagranie.

Roksana Węgiel w Dubaju zachwyciła występem. To trzeba zobaczyć! Roksana Węgiel w ciągu ostatnich lat wypracowała sobie mocną pozycję w polskiej muzyce. Wszystko zaczęło się od udziału w pierwszej edycji programu The Voice Kids, gdzie trafiła pod skrzydła Edyty Górniak. Dziewczynce udało się wygrać show i tym samym dostała bilet od Telewizji Polskiej na Eurowizję Junior 2018, która odbyła się w Mińsku. Na konkursie Roxie wykonała piosenkę Anyone I Want To Be i niespodziewanie wygrała! Tym samym została pierwszą polską zwyciężczynią Eurowizji Junior. To otworzyło jej drzwi do wielkiej kariery i stała się polską wizytówką na międzynarodowej scenie. Roksana wygrała między innymi nagrodę MTV Europe Music Award. Tym razem znów zachwyciła za granicą. Roxie zaśpiewała na specjalnej imprezie w Dubaju.

Roksana Węgiel wywołała ciarki akustycznym wykonem Przyjdź po mnie

Roksana Węgiel w Dubaju

Roxie była jedną z gwiazd specjalnego polskiego wydarzenia, które odbyło się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Oprócz niej pojawili się tam też między innymi Gromee i Alicja Szemplińska. To jednak Roxie zwróciła największą uwagę. Nastolatka zaśpiewała Anyone I Want To Be. Zobacz występ poniżej.

Roksana Węgiel - piosenki

Do najpopularniejszych utworów w repertuarze gwiazdy należą Anyone I Want To Be, Obiecuję, Lay Low, Dobrze jest, jak jest oraz MVP. Roksana Węgiel ma na koncie dwie płyty: album Roksana Węgiel oraz jego reedycję z czterema dodatkowymi utworami. Obecnie pracuje nad kolejnym longplayem.