Roksana Węgiel

i

Autor: materiały prasowe TVN

Roksana Węgiel u Kuby Wojewódzkiego. Za pierwszym razem przeklęła na wizji!

2023-03-14 13:36

Roksana Węgiel przygotowuje fanów do premiery nowego albumu 13+5. Jednym z elementów promocji krążka była wizyta w studiu Kuby Wojewódzkiego. Artystka zagościła na kultowej kanapie po ponad trzech latach. Gdy pojawiła się tam po raz pierwszy, dziennikarz był zachwycony tym, co zaprezentowała.

Roksana Węgiel u Kuby Wojewódzkiego. Po ponad trzech latach od ostatniej wizyty Roxie ponownie zagościła na kanapie w kultowym programie znanego wszystkim dziennikarza i showmana. Wizyta artystki w studiu telewizyjnym TVN miała oczywiście związek z promocją jej najnowszego albumu studyjnego zatytułowanego 13+5, którego premierę zaplanowano na piątek, 31 marca 2023 roku. Jak zdradza sama artystka, jej najnowsze dzieło muzyczne będzie bardzo osobiste, a ona sama postawiła tym razem na 100% szczerości ze słuchaczami. Kawałki na płytę powstały we współpracy z Jeremim Sikorskim i Kevinem Mglejem, prywatnie partnerem 18-letniej gwiazdy. Ostatnim razem Roxie gościła w show Kuby Wojewódzkiego w 2019 roku, niedługo po wydaniu debiutanckiego albumu. Mimo młodego wieku piosenkarka dała się wówczas poznać jako przebojowa i pewna siebie dziewczyna, która doskonale wie, czego chce od życia. Kuba Wojewódzki był zachwycony jej śmiałością.

Roksana Węgiel z mocnym uderzeniem. Miasto to murowany hit tej wiosny!

Pokazaliśmy Roksanie Węgiel jej stare nagrania. Reakcja? Bezcenna!

Roksana Węgiel u Kuby Wojewódzkiego

Od premiery debiutanckiego albumu Roxie minęły już prawie cztery lata. Przez ten czas artystka zerwała kontrakt z wytwórnią płytową, wydała kilka singli i skończyła 18 lat. Dziś, już jako pełnoletnia artystka, ponownie pojawiła się na kanapie w programie Kuby Wojewódzkiego. W oczekiwaniu na odcinek przypominamy jej pierwsze wystąpienie, w trakcie którego... przeklęła do ucha dziennikarza, mówiąc o Beyonce. Pamiętacie, jakie "grube akcje" odwalała ze swoją koleżanką z Jasła? 

Sonda
Śledzisz karierę Roksany Węgiel?