Roksana Węgiel o Julii Wieniawie

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Roksana Węgiel rozpływa się nad Julią Wieniawą. To jej kibicowała w Tańcu z gwiazdami!

2024-04-17 14:21

Roksana Węgiel i Julia Wieniawa nigdy nie szczędziły sobie słów uznania. W rozmowie z nami 19-letnia piosenkarka po raz kolejny dała wyraz swojego uwielbienia względem o kilka lat starszej od niej wokalistki i aktorki. To właśnie jej młoda gwiazda kibicowała w programie "Taniec z gwiazdami", w którym sama bierze dziś udział.

Roksana Węgiel bryluje na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Młoda artystka została już nazwana przez Iwonę Pavlović nie tylko brylantem, ale i królową taneczną tej edycji, co z ust takiego autorytetu, jakim jest legendarna "czarna mamba", jest nie lada wyróżnieniem. Roxie nie ukrywa, że o udziale w "Tańcu z gwiazdami" marzyła już jako mała dziewczynka, podobnie jak jej partner taneczny Michał Kassin. Goszcząc w "Pytaniu na śniadanie" w 2019 roku, czyli u progu wielkiej kariery, Węgiel wyznała: 

Nie wykluczam powrotu do tańca, ale jednak chciałabym tylko angażować się w śpiewanie. Jest taki program jak "Taniec z gwiazdami", więc...

Za kulisami ostatniego odcinka show wokalistka zdradziła, iż nigdy nie spodziewała się tak wielkiej popularności.

Pamiętam, jak oglądałam takie starsze edycje "Tańca z gwiazdami" jako mała dziewczynka i myślałam sobie "wow", ale wtedy jeszcze nawet nie wiedziałam, że będę na tyle popularną osobą, żeby móc wystąpić, bo to wszystko zadziało się u mnie tak nagle, więc wydawało mi się, że to marzenie nie jest realne - dodała.

Zapytana o to, za kogo trzymała kciuki, wyznała, że za Dawida Kwiatkowskiego. Gdy Michał Kassin wspomniał o Julii Wieniawie, Roxie przyznała mu rację.

Roksana Węgiel nagrała piosenkę z byłym chłopakiem. O istnieniu tej ballady wiedzą tylko zagorzali fani!

Roksana Węgiel i Kevin Mglej zrobili WSPÓLNE tatuaże

Roksana Węgiel o Julii Wieniawie

Julia Wieniawa otarła się o zwycięstwo w programie "Taniec z gwiazdami". Zdaniem Roksany Węgiel i Michała Kassina to ona powinna otrzymać kryształową kulę.

Ja bardzo kibicowałem Julii Wieniawie, bo świetnie sobie radziła. Przezdolna artystka, wow, wow, wow - powiedział tancerz.

Jego zdanie podzieliła Roxie. Artystka wyznała, iż była przekonana, że to właśnie Julia Wieniawa sięgnie po wygraną.

No, ja tak samo, bardzo jej kibicowałam i szczerze myślałam, że wygra - dodała Roxie.

Też kibicowaliście Julce?