Roksana Węgiel w Tańcu z gwiazdami

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Roksana Węgiel nagrała piosenkę z byłym chłopakiem. O istnieniu tej ballady wiedzą tylko zagorzali fani!

2024-04-17 9:39

Cała Polska żyje dziś związkiem Roksany Węgiel i Kevina Mgleja. Mało kto pamięta o tym, że to nie pierwsza medialna relacja wokalistki. Będąc u progu kariery, Roxie związała się z białoruskim piosenkarzem Danielem Yastremskim, z którym zdążyła nawet nagrać wspólną piosenkę. O istnieniu polsko-białoruskiej ballady wiedzą tylko jej zagorzali wielbiciele.

Roksana Węgiel należy dziś do grona najjaśniej świecących gwiazd polskiego show-biznesu. Odbiorców równie mocno, co poczynania zawodowe, interesuje życie prywatne zdolnej 19-latki. Od chwili wkroczenia w dorosłość artystka nie przestaje zaskakiwać. W dniu 18. urodzin Roxie oficjalnie ogłosiła, że związała się ze starszym od niej o 8 lat autorem piosenek Kevinem Mglejem, z którym stworzyła pokryty złotem krążek "13+5", a już zaledwie kilka miesięcy później "power couple" polskiego show-biznesu ogłosiła zaręczyny. Ślub, zgodnie z planami, ma odbyć się jeszcze w tym roku. Kevin Mglej nie jest jednak pierwszy medialnym partnerem księżniczki polskiego popu. W 2018 roku, podczas Eurowizji Junior, Roksana poznała Daniela Yastremskiego, reprezentanta Białorusi i to właśnie on stał się jej pierwszym oficjalnym chłopakiem. I chociaż związek nastolatków nie przetrwał próby czasu, to zaowocował wspólnym kawałkiem muzycznym. Zakochanym zdarzało się nawet dzielić ze sobą scenę!

Roksana Węgiel i Kevin Mglej zrobili WSPÓLNE tatuaże. "K" na jej nadgarstku to nie wszystko. Ma JESZCZE JEDEN!

Roksana Węgiel i Kevin Mglej zrobili WSPÓLNE tatuaże

Były chłopak Roksany Węgiel

Roksanę i Daniela połączyła miłość do muzyki. Kwestią czasu wydawało się zatem nagranie przez nich wspólnego utworu. Ten ukazał się w 2019 roku na debiutanckim albumie studyjnym wokalistki. Ballada "Nie zmienisz mnie", bo taki właśnie tytuł nosi duet Węgiel i Yastremskiego, została nagrana w dwóch językach - polskim i białoruskim. Nastolatkowie mieli nawet okazję zaprezentować kawałek na scenie. Posłuchajcie, jak brzmieli razem Roxie i jej były chłopak.