Roksana Węgiel o krok od miliona. Ta liczba zwala z nóg!

2020-02-15 19:03 MK
Roksana Węgiel
Autor: fot. Ramiz Gasanov

Ma zaledwie 15 lat, a jej głosem zachwycają się miliony osób. Zwyciężczyni The Voice Kids oraz Eurowizji Junior, a także gwiazda tegorocznej odsłony akcji ESKA Odwołuje Zimę, Roksana Węgiel, może pochwalić się wielką karierą. Wszystko wskazuje na to, że już niebawem, jako pierwsza 15-latka w Polsce będzie mogła pochwalić się także milionem! Szczegóły na ESKA.pl.

Roksana Węgiel to gwiazda, której nie trzeba nikomu przedstawiać. W zaledwie dwa lata od swojego debiutu, młodej artystce udało się osiągnąć naprawdę wiele. Nie dość, że wygrała pierwszą edycję programu muzycznego The Voice Kids, to zwyciężyła podczas Eurowizji Junior 2018 w Mińsku, jak również otrzymała łącznie dwie nominacje do nagród Fryderyki - w zeszłym roku za fonograficzny debiut roku, a w tym za album. Już niebawem, Roxie będzie mogła pochwalić się kolejnym, wiele znaczącym (szczególnie w dzisiejszych czasach) sukcesem!

Dla tej dziewczyny nie ma rzeczy niemożliwych. Dzięki swojemu talentowi, uporowi oraz determinacji, Roksana Węgiel stała się jedną z najważniejszych obecnie postaci na scenie muzycznej. Każdy z jej teledysków generuje miliony wyświetleń, a jej posty w mediach społecznościowych gromadzą dziesiątki, a nawet setki tysięcy polubień. Młoda gwiazda doskonale zdaje sobie sprawę z siły social mediów i jest bardzo aktywna w sieci. Regularnie publikuje zdjęcia dokumentujące jej życie zawodowe, jak i prywatne oraz dodaje materiały za pośrednictwem funkcji stories.

Roksana Węgiel - Instagram

Zainteresowanie publiczności Roksaną Węgiel przekłada się na liczbę obserwujących jej profile społecznościowe. Na Facebooku, fanpejdż wykonawczyni hitu Dobrze jest, jak jest polubiło już ponad 40 tysięcy osób. Liczba followersów jest jednak dużo bardziej zaskakująca w przypadku Insta. Poczynania Roxie śledzi tam ponad 970 tysięcy osób! Wszystko wskazuje na to, że już niebawem, Roksana Węgiel będzie pierwszą polską piętnastolatką, mogącą pochwalić się milionem obserwujących w serwisie zarządzanym przez Marka Zuckerberga. Wow!

Najnowsze