Roksana Węgiel mocno poczuła święta. Tak bawi się piosenkarka!

2022-12-02 13:20
Roksana Węgiel mocno poczuła święta. Tak bawi się piosenkarka!
Autor: Akpa Roksana Węgiel mocno poczuła święta. Tak bawi się piosenkarka!

Wraz z nadejściem grudnia, świąteczne szaleństwo zaczyna ogarniać wszystkich! Magii tego niezwykłego okresu nie mogła się oprzeć nawet polska piosenkarka - Roksana Węgiel! Celebrytkę dopadł duch świąt, choć do nich zostało jeszcze trochę czasu! Tak bawi się zwyciężczyni Eurowizji Junior, trzeba przyznać, że mocno poczuła klimat!

Święta zbliżają się wielkimi krokami, z tęsknotą czekają na nie miliony Polaków. Wraz z nadejściem grudnia coraz więcej osób zaczyna czuć, że ten magiczny okres jest już tak blisko! Ozdoby świąteczne ogarniają miasta, domy. W programach telewizyjnych zaczynają się pojawiać filmy świąteczne. Ten fakt nie umknął pierwszej polskiej zwyciężczyni Eurowizji Junior - Roksanie Węgiel. Gwiazda sama poczuła ten niezwykły klimat, czym zadowolona pochwaliła się na swoich mediach społecznościowych. Wraz z polską wokalistką - Marceliną Szlachcic, oraz tancerką - Natalią Stacho postanowiły nawet przyrządzić słynny świąteczny przysmak!

Za ile święta 2022? W jakie dni wypada Boże Narodzenie?

Zrobiłam FIT kalendarz adwentowy | ESKA XD - Fit vlog #63

Roksana Węgiel poczuła święta

Roksana Węgiel ewidentnie zaczęła przygotowania do świąt wcześniej! Na swoim Instagramie dodała zdjęcie z emotkami, które wprost nawiązują do świąt! Chwilę później na jej TikToku pojawił się film, na którym wraz z koleżankami tańczą do świątecznej piosenki Ariany Grande "Santa Tell Me". W opisie ujawniła, że wspólnie pieką pierniczki świąteczne, które zdecydowanie są charakterystyczne dla tego okresu. Wygląda na to, że gwiazda naprawdę mocno poczuła świąteczny klimat - choć do nich zostało jeszcze trochę czasu!

Piosenki świąteczne wszechczasów. Tych hitów nie może zabraknąć w Boże Narodzenie!

Roksana Węgiel świątecznie

Wygląda na to, że polska wokalistka jest fanką świątecznego klimatu. Każdego roku dodaje zdjęcia, które jasno sugerują, że artystka czeka na ten czas w roku! Zresztą nie ma co się dziwić, trzeba przyznać, że jest to naprawdę niepowtarzalny moment, który swoją magią potrafi mocno zachwycić!

Jak dobrze znasz najpopularniejsze filmy świąteczne? QUIZ

Pytanie 1 z 6
Gdzie rozgrywa się akcja filmu "Love Actually"?
Jak dobrze znasz najpopularniejsze filmy świąteczne? QUIZ
Roksana Węgiel mocno poczuła święta. Tak bawi się piosenkarka!
Autor: Screen z Instagrama: roxie_wegiel
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze