Roksana Węgiel i Magda Bereda nagrały niespodziankę dla fanów! W materiale pojawią się też znane tiktokerki

2020-11-23 15:33
Roksana Węgiel i Magda Bereda
Autor: WBF Roksana Węgiel i Magda Bereda

Dwie piosenkarki połączyły siły i nagrały dla swoich fanów niespodziankę! Mowa o Roksanie Węgiel i Magdzie Beredzie, które przekazały pozytywną wiadomość swoim wielbicielom poprzez media społecznościowe. Co ciekawe, razem z nimi w materiale wystąpią dwie znane siostry, które szaleją na TikToku. Co to będzie? O szczegółach przeczytacie na ESKA.pl.

Roksana Węgiel i Magda Bereda nagrały niespodziankę dla fanów. Co to będzie? To ciekawi każdego internautę, który zobaczył niedawno relacje na Instagramie u dziewczyn. Roxie i Magda znają się nie od dziś. Wokalistki łączy wspólna pasja do muzyki, ale także miłość do zwierząt. Co ciekawe, dwie polskie gwiazdy połączyły siły już dwa lata temu i nagrały razem piosenkę Żyj używając helu. Nagranie stało się hitem internetu, a rok później zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 i Magda Bereda znowu się spotkały. Nagrały wtedy cover utworu Avy Max - Sweet But Psycho i ponownie zauroczyły internautów.

Tym razem Roksana i Magda znowu się spotkały, aby nagrać dla swoich fanów coś niesamowitego! Co ciekawe, na Instagramie Magdy pojawiły się również dwie siostry, które z pewnością znacie z TikToka. Mowa o siostrach Roszczyk, które również nagrywały niespodziankę. Co to będzie? Kiedy materiał zostanie umieszczony w sieci?

Instagram, YouTube czy TikTok? Gdzie zrobiłabyś karierę?

Pytanie 1 z 8
Co najbardziej lubisz robić?

Roksana Węgiel, Magda Bereda, siostry Roszczyk - co szykują?

Co Roksana Węgiel, Magda Bereda i siostry Roszczyk z TikToka szykują dla swoich fanów? O niespodziance można było dowiedzieć się z InstaStories dziewczyn. Magda Bereda opublikowała relację z siostrami i zapowiedziała, że szykują super muzyczny odcinek dla swoich widzów. Ponadto stories dodała również Roxie, która oznajmiła, że jest w Warszawie i razem z Magdą Beredą nagrały coś ekstra. Kiedy dowiemy się co to takiego? Z pewnością już niedługo materiał zostanie umieszczony na YouTube. My już nie możemy się doczekać, a Wy? Ta niespodzianka z pewnością będzie mocno muzyczna i nastrojowa!

ESKA XD EXTRA
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze