Roksana Węgiel i Dua Lipa w duecie. Remiks Physical i Nie z tej ziemi to istny odlot!

Dua Lipa/Roksana Węgiel
Autor: YouTube: Małe TGD & Dua Lipa

Po tym, jak kawałek Nie z tej ziemi z gościnnym udziałem Roksany Węgiel miał swoją oficjalną premierę, wielu słuchaczy od razu dostrzegło, że mocno przypomina on najnowszy hit Dua Lipy. Prowadzący kanał Małe TGD otwarcie przyznali, że utwór Physical brytyjskiej piosenkarki posłużył im jako inspiracja. Jeden z twórców internetowych zestawił ze sobą oba numery. Efekt prezentujemy na ESKA.pl.

Roksana Węgiel jak Dua Lipa? Do takiego wniosku doszli wszyscy internauci, którzy zapoznali się z najnowszym kawałkiem, w którym gościnnie zaśpiewała nastoletnia gwiazda polskiej sceny muzycznej. Mianowicie, mowa o utworze Nie z tej ziemi, w którym poza Roxie, pojawili się członkowie dziecięcego zespołu Małe TGD. Utwór zapowiada serial animowany o tym samym tytule, a teledysk zrealizowany do piosenki przekroczył już liczbę miliona wyświetleń.

Niedługo po premierze utworu, w komentarzach pojawiło się  wielesugestii, jakoby muzycy odpowiedzialni za stworzenie singla mocno zainspirowali się jednym z najnowszych hitów Dua Lipy - Physical, który odniósł bardzo duży sukces w Europie, w tym między innymi również w Polsce. Zarządzający kanałem Małe TGD odpowiedzieli, że kawałek promujący album Future Nostalgia rzeczywiście był jedną z ich inspiracji. Autor kanału m3kate na Youtubie stworzył natomiast wideo, w którym zestawił ze sobą teledyski do obu piosenek. Rzeczywiście słychać tak duże podobieństwo? 

Roksana Węgiel kiedyś i dziś

Roksana Węgiel jak Dua Lipa?

Znana z The Voice Kids piosenkarka nigdy nie ukrywała tego, że Dua Lipa to jedna z jej ulubionych gwiazd muzyki. Wokalistki miały nawet szansę się poznać podczas prestiżowej gali muzycznej, na której Roxie reprezentowała nasz kraj. Poniżej prezentujemy wam klip stworzony przez jednego z twórców internetowych. Trzeba przyznać jedno - Roksana Węgiel i Dua Lipa świetnie brzmiałyby razem w duecie!

Najnowsze