Lanberry zachęca #zostańwdomu i ma 5 sposób na spędzenie czasu! [TYLKO U NAS]

i

Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Lanberry zachęca #zostańwdomu i ma 5 sposób na spędzenie czasu! [TYLKO U NAS]

Lanberry zachęca #zostańwdomu i ma 6 sposobów na spędzenie czasu! [TYLKO U NAS]

2020-03-15 12:28

Jak spędzają czas największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej? Lanberry, w przerwie od koncertowania i nagrywania utworów na nadchodzącą płytę, postawiła na relaks i odpoczynek. Przekonajcie się, co robi wykonawczyni piosenki Tracę - oglądając wideo na ESKA.pl!

Lanberry szykuje się do wydania nowej płyty, za sprawą której otworzy nowy rozdział w owocnej karierze. Zapowiedź nadchodzącego wielkimi krokami materiału stanowi singiel Zew, a także najnowszy - Tracę, który mogliście usłyszeć w ramach New Music Friday w Radiu ESKA i na który będziecie mogli głosować w ramach Podwójnej Gorącej 20 Radia ESKA. Gwiazda polskiej sceny muzycznej, podczas wymuszonej przerwie od koncertów i nagrywania utworów, ładuje swój akumulator spędzając czas w domu. Artystka dołączyła do akcji #zostańwdomu, którą prowadzimy na ESKA.pl, w Radiu ESKA i całej naszej Grupie ZPR Media.

Zdecydowanie przebywając w czterech ścianach możecie zainspirować się propozycjami, które serwuje Lanberry. Zobaczcie sami i dajcie znać w sondzie poniżej wideo, z której opcji najchętniej skorzystacie!

Sonda
Z której opcji proponowanych przez Lanberry skorzystasz?