Julia Wieniawa

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Rodzina Julii Wieniawy jest naprawdę utalentowana. Jej siostra została artystką

2023-11-29 13:22

Okazuje się, że nowa jurorka w Mam Talent ma równie uzdolnione rodzeństwo. Jedna z jej sióstr jest artystką, która wykonuje oryginalne grafiki sprzedające się za niemal 3 tysiące złotych. Dodatkowo nabiera doświadczenia w tatuowaniu, którym chciałaby kiedyś zająć się na poważnie. Kim jest Wiktoria Parzyszek? Sprawdziliśmy!

Julia Wieniawa nie jest jedyną osobą ze swojej rodziny, która realizuje się w artystycznych zawodach. Być może niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że jej tata - Konrad Wieniawa-Narkiewicz jest cenionym artystą plastykiem. Z kolei jej mama jest jej menadżerką i dba o jej wizerunek. Aktorka ma trzy młodsze przyrodnie siostry: Wiktorię i Kornelię (ze strony matki), a ze strony ojca: Alicję Wieniawę-Narkiewicz, które również zdecydowały się związać swoją przyszłość ze światem artystycznym. Alicja zdobywa wykształcenie aktorskie, by w przyszłości móc pochwalić się dyplomem. Jednak na swoim koncie ma już kilka ról, które przyniosły jej rozpoznawalność. Mowa m.in. o takich produkcjach jak: "Na dobre i na złe”, "Przyjaciółki” czy "Apokawixa". Okazuje się jednak, że również Wiktoria Parzyszek radzi sobie całkiem nieźle.

IGNACY vs. HITY 2003. Jego wiedza muzyczna jest szokująca!

Julia Wieniawa - siostra

Siostra Julii Wieniawy jest prawdziwą, artystyczną duszą, która realizuje swoje wizje w postaci grafik. Pasją Wiktorii Parzyszek jest sztuka. 19-latka tworzy własne grafiki i obrazy, które sprzedaje za pośrednictwem internetowej galerii Art of Poland. A ceny, pomimo tego, że nastolatka jest dopiero początkującą osobą w branży, mogą na wielu zrobić spore wrażenie. Za pracę o wymiarach 25 x 19 centymetrów dostępną należy zapłacić 2900 złotych. Jednak nic w tym dziwnego. Jej grafiki robią ogromne wrażenie, a sama Wiktoria ma na swoim koncie wiele sukcesów w konkursach dla młodych artystów. Siostra Julii zdobywała swoje doświadczenie w Liceum Sztuk Plastycznych im. Wojciecha Gersona.

Co więcej, Wiktoria szkoliła się również pod okiem profesjonalistów ze Studia Tatuażu Tatuatorium, dzięki czemu opanowała sztukę tworzenia obrazów na ciele. Nastolatka prowadzi profil na Instagramie, na którym przyjmuje zamówienia na tatuaże.